Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Medya kuruluşlarına göndermek üzere bir deklarasyon (arzu ettiğimiz forum konsensusu oluşması durumunda) hazırlıyoruz.Düşüncemiz; Kaptanımız ve futbol adına değerimiz olan Arda Turan 'ı medya oyunlarından, bilinçsiz taraftardan ve tüm dış mihraklardan korumak, ayrıca, Galatasaray 'a duyduğu aidiyeti ve desteğimizi yeniden hatırlatmak ve gelecek sezonlardan beklentimizi dile getirmektir.Bu bir eleştiri yada karşıt görüş konusu değildir. Karşıt görüşü olanlar https://www.gscimbom.com/forum/futbol-takimi-teknik-kadro/44782-_10-arda-turan-kaptan.html konusuna belirtebilirler.Lütfen "Arda gelecek sezon neden Galatasaray 'da kalmalı?" sorusuna yanıtınızı veriniz.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuÇünkü;- "Kaptanlar gemiyi terk etmezler"

- "Gelecek sezon Galatasaray 'ın en önemli silahı olacaktır."

- "Galatasaray 'ın kendisine ihtiyacı var"

- "Kötü geçen sezonu unutturmak için bize takımın kaptanı olarak borçlu"

- "Sevenlerini üzmez, bizi satmaz"

- "Aleyhte haber/demeç/söylem sahiplerinin kendisini yıpratma amaçlı olduğunu bilir, 3-5 çapulcuya değil, milyonlara kulak verir"
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuGalatasaray Futbol Takımının süregelen kötü durumunun en üst seviyeye çıktığı bu dönemlerde takımını sakatlığından dolayı yalnız bırakmasından dolayı medya ve bir takım taraftarlardan denilmedik laf kalmadı Arda'ya. Geçtiğimiz sezonun başında Arda müthiş futbol oynarken "Galatasaray'ın ruhu", "Büyük kaptan" gibi tabirler kullanılıyordu ancak ne olduysa geçen yılın Mart aylarında Arda sakatlandıktan sonra oldu.Yaklaşık 1 yıldır sakatlıklardan dolayı istikrarlı bir şekilde oynayamıyor ve o zamanlar bu lafların söylendiği adama şimdi "ruhsuz" gibi tabirler kullanılıyor. Sebep ise yaşadığı sakatlıklardan dolayı oynamaması. Kimisi ise sakatlığın bahane olduğunu gitmek istediği için oynamadığını falan hiç bir dayanağı olmadan söylüyor.Taraftarla takımın süregelen durumunda kendilerine günah keçisi arıyorlar ve medyanın gazına gelip bu tip ifadeleri Arda için kullanabiliyorlar.Bence herkes kafasını kaldırıp gerçekleri görmeli. Arda sağlam olduğu müddetçe Galatasaray arması için sahada elinden gelen herşeyi yapmıştır. Henüz 21 yaşında Galatasaray kaptanlığı gibi ağır bir yükü sırtına alma cesaretini göstermiş ve genç Galatasaraylılara bir nevi rol model olmuştur. Bunların yanında bu adam Türkiye'nin hem en yetenekli hem de en iyi futbolcusudur. Yerli kalitesizliğinden dem vurduğumuz bir dönemde Türkiye'nin en iyi futbolcusu elimizdeyken onu takımda tutmalı ve en önemlisi camia olarak ona sahip çıkmalıyız.Bu adam küçüklüğünden itibaren Galatasaray sevgisini yüreğinde yaşayan bir futbolcu. Takımı için yüreğini ortaya koyabilen böyle futbolcular gerçekten ülkemizde fazla değil. Bu yüzden onun yeteneklerinden onun Galatasaray ruhundan sonuna kadar faydalanmalıyız ve onu kötü oyunlara yem etmemeli her zaman arkasında durmalıyız.Bunların yanında bulunduğumuz kötü durumdan kurtulabilmek için ciddi anlamda bir değişime ihtiyacımız var ve bu değişimde takıma liderlik yapabileceğine inandığım adamlardan biri Arda. Onun önderliğinde bir takım kurup, hatalarından ders alması sağlanıp sonuna kadar destek olursak bizi daha güzel günlerin bekleyeceğini düşünüyorum.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuarda kalmali cünkü en basta yürekten bir galatasaray'li. bunun yaninda takimin kaptani ve degismez oyuncusu. bugün arda turan hem gs'nin, hem tüm türkiyenin kabul ettigi üzere en yetenekli ve degerli yerli futbolcu. ayrica ardan'in oynamadigi maclarda gs'de hep birseylerin eksik oldugu asikar. arda'nin oynamadigi dönemde düstügümüz durumlar da malum.arda her ciktigi mac'a canini disine takarak, terinin son damlasina kadar mücadele eden ve giyindigi formanin hakkini verdigi icin kalmali. taraftarin kendini özdeslestirecegi baska bir oyuncu mevcut olmadigi icin, gözlerini gs'de actigi icin ve gs'nin menfaatleri icin sagligini bile riske atmaya hazir oldugu icin.üstün meziyetleri olan, bööyle kaliteli bir oyuncunun gs'yi yeniden avrupa fatihi yapacak kadroda mutlak suret ile kalmali ve sözlesmesi ömür boyu uzatilmali.üstelik sakatliktan yeni cikmasina ragmen, oyuna sonradan girdi fb macinda ve ilk 11 de ciktigi milli macta mac'in yildizi ve en cok göze batan oyuncusu olmasi ile kalitesini bir kez daha kanitlamistir zaten.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuGörüşler için teşekkürler. Cumartesi yada Pazar günü bu konuda bir deklarasyonumuz olacak. Bu görüşlerden istifade edeceğiz.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuOnu burdan küskün gönderip bir gün kendilerine gelmesi için komplolar tezgahlayan F7 lilere inat kalmalı yuvasında.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuAbdullah, mesajımın içeriğini iyi okumuş olsaydın başlığa ters bir şey yazmadığımın farkına varırdın. "Arda satılsın" yoktu içinde, tam tersi sözleşmesi uzatılsın demiştim. Keşke mesajımı silmeden bu konuda özelden mesajlaşabilseydik. Vakit ayırıp bir mesaj yazıyorsun. Biraz emeğe saygı lütfen!Not: Ayrıca bu başlığa sadık kalınmasındaki özeni keşke Hagi'yi Uğurlarken başlığında da göstermiş olsaydınız yönetim olarak.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuEleştirilerin en yoğun olduğu dönemlerde Arda'yı savunan üyelerdenim. Ancak Arda'nın kaptan yapılması fikrini başından beri eleştirdim, yanlış olduğunu ifade ettim. Gelinen nokta haklılığımızı teyit eder mahiyette ne yazıkki.Önümüzdeki yılla alakalı yol haritası ne olur bunu bilemiyoruz. Ancak şu kadarını biliyoruz ki gitme konusunda baya arzulu. Yeni bir yönetim ve yeni bir hoca ile yeni sezona başlayacağız. Bu yenilik Arda'nın karar verme sürecinde etkili olacak mı olmayacak mı, bunu ileriki zamanlar gösterecek.Kalmasını ben de arzu ediyorum. Lakin bu yılki gibi bütün yük üstüne bırakılmamalı. Kaptan olabilir ancak oyuna etki etme konusunda tek kalmamalı. Bu yükünü paylaşacak önemli oyuncular alınmalı. Ne yazık ki ne Elano, ne Misimoviç ne de Lincoln kapasiteleri olduğu halde malum veya meçhul sebeplerden dolayı bu görevi yapamadılar.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuGitmemelisin Büyük Kaptan Arda Turan...Sen değilmisin sabaha Kadar Galatasaray'lılığımı herkesle tartışırım diyen ; TARTIŞMAN İÇİN gitmemelisin....

Sen değilmisin Aslantepe de kupa kaldırmadana gitmeyecek olan ; KALDIRACAKSIN onun için gitmemelisinArman için Renklerin için burda kalmalısın....Sen bizim Steven GERARD ımız olmalısın ya da Frencesco TOTTİ olacaksınBüyük kaptan Arda Turan sanmasınlar seni yanlız Biz BuralARDAyız..
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuİlk önce Arda'dan iyice soğuduğumu söyliyeyim.Onun dışında şu saate kadar satılmamış ise Arda bu saatten sonra satılması yönetim bazında Galatasarayı çok etkiler.Düşünün yeni bir yönetimsiniz ve başa gelir gemez Türk futbolunun en önemli oyuncusunu satıyorsunuz.Bu yönetimin yediği ilk ve en önemli gol olur ve çıkarması zor olur.

Yönetim dışından bakarsakta adam çok yetenekli yavaş yavaş alınganlık ve küstümcülük evresinide atlatınca etrafında ve liderliği altında kurulacak bir takımda çok iş yapar.Öyleki bu dedğim olduğu takdirde şimdiye kadar takıma verdiklerinin çok daha fazlasını verir.

Tabi bunlar için yeni gelecek yönetimin Ardayla iyice bir konuşması onun beynini yıkaması ve herzaman arkasında olacaklarına inandırıp medya maymunlarından korumaları gerekiyor.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuKendisi bilir..

Bence kalmaması daha hayırlı psikolojisi çok zayıf bir oyuncu,muhteşem yetenek,zayıf mental yapısı var..

Bunlarla boğuşmayı bilmiyorsa futbol hayatı her yerde zor..

Efendilikle bir yere varamazsın biraz lafı sokacaksın her yerde herkese,Türkiye böyle bir yer,Aziz Yıldırım lan diyor Arda çok efendi bir adam kibar davranınca herkes vay efendim Arda niye böyle,maç sonu üzgün kameralara konuşmak istemiyor,çekme vs gibi şeyler söylüyor vay efendim Arda niye böyle davranıyor..

Arda dalgasına bakacak futbolunu oynayacak,sevgilisinle özel hayatı kimseyi bağlamaz,her gün manşet olsada kendine diyeceği tek şey,vay anasını demek ki ben önemli bir adamım ekmek alsam haber oluyor..

Kaptanlığın ağırlığı onun neşesini kaçırdı bence,yani daha neşeliydi 66'yken,ama Kaptan olduğundan beri yüzü gülmüyor..

Bence genç bir adamı strese sokanda yönetimdir,Arda'nın çok iyi bir akıl hocasına ihtiyacı var,burada yapabilir mi?

Keşke yapsa ve seneye gene o iyi futbolunu gülen yüzüyle süslese neşesi yerine gelse,taraftarla eskisi gibi can ciğer olsa,herşey Arda'da bitiyor..

Buna karar verecek olan kendisi,biz taraftar olarak saygı duyarız gitmek isterse omuzlarda yollarız onu..
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuDaha iyisi varsa ve alinacaksa mümkün, satilabilir. Bu aci bir yana, Galatasaray'in sportif acidan basaraya -daha bir- ihtiyaci oldugu dönemde Kaptan'i satmak garip olur herhalde?
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuBiz Arda'nın sevgililerine kızmıyoruz - Kaptanımıza en güzelleri yakışır.

Biz Arda'nın lüks düşkünlüğüne kızmıyoruz - Kaptanımıza en kral araçlar, evler yakışır.

Biz Arda'nın gece yaşamına kızmıyoruz - Kaptanımıza en kral mekanlar yakışır.

Biz Arda'nın alınganlığına kızmıyoruz - Kaptanımızdır, ister kızar, ister küser, başımızın tacıdır.

Biz Arda'nın yurt dışında oynama arzusuna kızmıyoruz - Kaptanımıza zamanını geldiğinde Realler, Barcelonalar, Liverpoollar yakışır.Biz Arda'dan sadece bir tek şey istiyoruz: Biz kaptanımızdan o yıllarca çok arzuladığı pazubandının hakkını verip gemisine liderlik ederek bizi bu fırtınalı sulardan çıkarmasını istiyoruz. Bunu yaptıktan sonra omuzlarımızda uğurlayacağız seni kendi geminden buna emin ol. Gel sen sen ol, fare olma kaptan ol sevgili Arda.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuKalsın, çok büyük ihtimalle önümüzdeki sene takımın başında Fatih Terim olacak ve Arda dahil hiç bir oyuncusunu medyaya yem etmeyecektir. Önümüzdeki sene bu sebeple daha huzurlu bir sezon geçirecektir kaptan.
 
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusuBen, yeni gelecek yönetimin Arda'ya çok olumlu katkı sağlayacağı kanaatindeyim. Geçtiğimiz 1 yıllık süreçte yönetime olan tepkiden ve otorite boşluğundan Kaptan da nasibini aldı. Ancak, basındaki çoğu insanın bir an önce gönderme istekleri tamamen sorunu en kolay yoldan çözme temennisidir. Eğer efsane olacaksa, şimdi çıkıp ben burada varım demeli. Kendisine teslim edilen 10 numaralı formanın gerçek hakkını verme zamanı şimdidir. Eğer birgün yurt dışına gidecekse de omuzlarda uğurlanmalıdır.

Umarım en az 2 sene daha kalırsın Kaptan.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt