Kaptan Arda yine yok | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptan Arda yine yok

Çalışmalarına düz koşularla devam eden Arda'nın, Bucaspor maçında kadroya girmesi bekleniyordu. Ancak Hagi, Kaptan'ı bu hafta da riske etmeyecek.

Galatasaray’da taraftarlar, bu sezon sakatlıklarla boğuşan Arda’nın ne zaman sahalara döneceğini merak ediyor. Sivas maçı öncesinde kasığındaki ağrıları artınca rise edilmeyerek kadrodan çıkartılan milli futbolcu, o tarihten itibaren hiçbir mücadelede forma giyemedi. Ağrıları tamamen geçen Arda, kondisyon çalışmaları ve düz koşularla hazırlıklarını sürdürüyor. Kaptan’ın, bu hafta sonundaki Bucaspor maçında ilk 18’e girmesi ve duruma göre son 15-20 dakika forma giymesi bekleniyordu. Ancak Hagi’nin karar değiştirdiği ve Arda’yı bu karşılaşmada da riske etmeyerek tribüne yollayacağı öğrenildi. Rumen çalıştırıcı, yıldız futbolcuyu bir sonraki hafta oynanacak zorlu İstanbul B.B. maçında kadroya alıp, 2 Mart’taki kupa rövanşında da ilk 11’de görevlendireceği belirtildi.

Fanatik

Cevap: Kaptan Arda yine yok

Arda'dan önce sakatlanan Baros'a gelince koçum aslanım, Arda'ya gelince dönmesende farketmez.

Neden?

Hıyarın teki çok sevişmekten sakatlandı diye açıklama yaptı diye.

Lan o zaman Sinem Kobal neden sakat değil.

Neyse nankör dolu Galatasaray taraftarının içi.

Ultraslan gibi taraftar gurubu bizim gibi andavallara çok bile.

Arda'dan önce sakatlanan Baros'a gelince koçum aslanım, Arda'ya gelince dönmesende farketmez.

Neden?

Sinem Minem değil konu .Arda´nın zaten hafif sakatlığı vardı Milli takım öncesi .Hiddink ile görüşüp ,"Hocam benim saklatlığım var,kampa gelirsem uzun süreli bir sakatlık riski olabilir ve bu klubume zarar verir."Diyemezmiydi ? Robben olayı yüzünden Bayern kafayı yedi.Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ama hafızamda sorun yoksa ve Arda sağlıklı olarak Milli takım ile antrenmana çıkmadıysa Arda hatalıdır .

Neden?

Batuhan Arda'nın özel hayatı benim umrulda bile değil.

Arda bi iyileşse

Baros bi form tutsa

Kewell bi sakatlanmasa

Pino tekrar sahalara dönse

BAM bi SAKATLANSA

Hakan Balta bi sezonu kapatsa

Neden?

Arda Turan ile kafayı sıyırmışsın aga sen . Git bi dışarıda temiz hava filan al öyle gel bence .

Arda Turan ile kafayı sıyırmışsın aga sen . Git bi dışarıda temiz hava filan al öyle gel bence .

Galatasaray kaptanı normaldir.. Bende seviyorum ve üstüne çok gidildiğini düşünüyorum. farkettinmi her telefol programında ve diğer programlarda adam dışarı bile çıkmasa arda ile ilgili haber yapılıyor sürekli üstüne gidiliyor? kaptanımıza biz sahip çıkmazsak kimse sahip çıkmaz emin ol..

Arda'nın dediği gibi sakatlanmadan önce 234 maç oynayan ardaya saygı yokmu ? geçen sene bile 11 asist ile asist kralı olarak tamamladı 10 a yakında gol attı. tasvip etmediğiniz tek şey sevgiliyse dışarda çok gözükmesiydi birazda medyanın gazıyla hepiniz arda düşmanı oldunuz.. oyüzden fazla üstelemeye gerek yok ne dersek diyelim adını koymuş oluyorsunuz artık..

arda kaptan ve 10 numara olduktan sonra cividi 66 numarayken cok süperdi artislik felan cekmiyordu kaptanli yaramadi ardaya

Bu saatten sonrada dönme zaten! Hiç zahmet etme mümkünse. . Kaldı ki dönsen dahi değişen birşey olmayacak. O hantallıkla, o vücutla neler yapabileceğini zannediyorsun ki? Daha çok zarar verirsin, takıma.

Yazık, ayaklarını daha çok riske sokma. Al paranı otur aşşağı..Kimse karışmasın sana..Özel hayata müdahale, mahalle baskısı falaan..Amaan!..Mazallah..Hem ne olmuş canım, ayağını sigortalatmıştın işte..oooh! Bundan iyisi şamda kayısı. Sen otur evinde düşün, sezon sonu hangi adalarda tatil yapabilirim? Hangi kuş sütüyle beslenirim? Güneye mi yoksa kutuplarda mı sezon tatili geçireceğini düşün.. Hmmm..... Ondan sonra, Avrupa'da, hangi güzel şehrin takımına gitmek istediğini düşün.. Sauna, mini barlar, oteller nasıl bir rituel içinde oluşmayı düşünsene! Bak burada biz düşünüyoruz Galatasaray'ı zaten.. En azından cebindeki son harçlığıyla gönül verdiği takımını izlemek için büyük sevinçlerle stadta bulunan insanları düşünüyoruz.

Karne hediyesi, sizleri izlemekle mükafatlandırılan çocuğu biz düşünüyoruz...Ve o çocuğun nasıl ölümden döndüğünü biliyoruz ve üzülüyoruz..Sırf gönül verdiği takımı izlemek için. Ağbilerini izlemek için.. Çektiği acıyı anlıyoruz.. Bakıyor ki göz-nizam namına izlenecek hiç bir şey yok. Koca bir hiç. Büyük camianın, sözde büyük futbolcularını bağrına basmak için destek veren o çocuk, nasıl bir Halet-i Ruhiye içinde olur ki acaba? Canım benim, birde İstanbul dışından, başka bir ilden mi ne gelmiş iyi mi!... Takımını desteklemeye..Sorun yok, o çocuk iyileşti şimdi evinde..

Yahu arkadaş, hani şu BAM üçlüsünün Barış yok mu, Özbek olan..İşte o, evet! sevgilisiyle sinemaya gitmiş, emmaaa..Diyolaaa ki, 'bazı futbolcular maç izlemeyi falan sevmezler, aşmamız lazım'mış bunları.. Haklılar.. Yok canım, haklılar.. Barış, takımı için gerekli özveriyi veriyor zaten, gerekli mücadeleyi sergiliyor.. Camianın etik kurallarına, değerlerine, uyuyor..Engebesi olan hiç bir şey yok..Verdiği mücadele ile klüp literatürüne ismini yazdı zaten, Barış. Ve bu camiayı olması gerektiği yerde bırakıyor. Antep'te.. 10.sırada...-2 averajda..10. Mağlubiyette. Aman canım, sadece Barış'a yüklemeyelim bunu...

Barış'ın hiç bir suçu yok. Barış tek başına ne yapabilir ki..

Doğru ya..Ben Arda'dan bahsediyordum..Bucaspor karşılaşmasının maç kadrosunda yokmuştu.. Evet..

Geçmiş olsun diyoruz paşamıza, ne diyelim.....

Neden?

sinem kobal profesyonel futbolcu değil.Sinema oyuncusu.Oda az performans gerektirir kardeşim.Ardanın kendine bakmadığı ciddiye almadığı için bu durumda olduğu gerçeğini unutma lütfen.....

Cidden çok hantallaştı zaten. Dönse bile fit olmadan oynatılmamalı. Yarardan çok zararı olur. Oynadığı maçlarda gördük.

Ardanın ölüsü oynar bu takımda ama ligde zaten bir iddiamız yok, Kupa maçına fit olarak yetişsin yeter.

Evet gördük, 290 dk oynamış ligde sadece 2 asisti var, takımın en çok asist yapan adamı Sabri 3 asisti var tüm sezondur oynuyor.

Yahu bu agresiflik niye:) Arda'yı sakatlıktan sonra oyununu izlemedin mi? Hantal değil miydi? 1 kez adam geçmedi aldığı her topu kötü bi şekilde değerlendirdi. Ben kötü oyuncu demiyorum ama fit olmadan oynamasın diyorum. Yani hiç maç yapmadan kupa maçına yetiştirelim diye ilk o maçta sahaya çıkmasın istiyorum. Fit olsun fizik olarak hazır olsun öyle oynasın. Bana sene başında yaptığı asistleri örnek verme şimdi. Demek istediğimi anla sonra cevap ver.

Üst Alt