Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse

Cevap: Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse

medya sen açsan da açmasan da haberi yapıyor zaten. onu halletmek yönetimin görevi. medyaya kapağı yönetim takacak, hala gidip röportaj veren, teknik direktörünü telegol'e yollayan yönetim düşünecek medya konusunu.

adam konuyu açmış, yalan mı? Arda topla 10 saniye oynamadan önce pas veriyor mu? yalan mı yani Arda'nın topla gereksiz yere fazlaca oynadığı? Arda kötü futbolu mu demiş arkadaş? Takımda yeri yok mu demiş? Oynamasın mı demiş? Çok oynuyor topla demiş, gün gibi ortada olan bir şey zaten bu. Arda ne zaman topu alsa, ben sıfıra gitmeden ve 2 kişiyi karşısına alıp 4 saniye karşılıklı durarak hamle yapmadan geri verdiğini zor görür oldum.

söylemeyecek miyiz bunları biz?

arda nın kafası yeterince dingil değil.aşk kafasını fena halde karıştırmışl ki bu çok normal.arda veya bir başkası değil takım çok önemli bir sınavdan geçiyor.atletico maçlarında gelecek tur ve beşiktaştan alınacak beraberlik bile baharlı günlerin müjdecisi olur.sabri ve barosun döneceği söyleniyor ciddi ciddi 2 haftaya kadar..

arda nın kafası yeterince dingil değil.aşk kafasını fena halde karıştırmışl ki bu çok normal.arda veya bir başkası değil takım çok önemli bir sınavdan geçiyor.atletico maçlarında gelecek tur ve beşiktaştan alınacak beraberlik bile baharlı günlerin müjdecisi olur.sabri ve barosun döneceği söyleniyor ciddi ciddi 2 haftaya kadar..

Arkadaşım dingil değil dingin olacaktı heralde:D

arda takım çökmüş sen 14 şubatı sevgilinle kutlama derdindesin ve bu kaptanlık hala sende inanılır gibi değil

Üst Alt