Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

Cevap: Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

Ben Barosun kaptan olmasını çok istiyorum

her zaman hırslı ve takımı ateşleyici bir oyuncu

sabri de çok iyi ve hırslı bir Galatasaraylı ama yıllardır herkes tarafından alay konusu olmuş bir adam

ne takım arkadaşları ne de taraftarlar kaptan olarak çok fazla önemsemez sabriyi

Servetse benim için en büyük kaptan adayıydı ta ki o 4 gol yediğimiz maçta rakibine buyur geç gol at diyene kadar

Arda'nın durumu farklıydı arkadaşlar.Ona kaptanlıkla beraber 10 numara verildi,Metin Oktay'ın veliahtı olursun sen aslansın sen kralsın diye şişirdiler çocuğu.Üstüne bir de medya oyuncağı etmeye çalışınca çocuk harcandı gitti.Kaptanlığı bu kadar da abartmamak lazım.Selçuk gayet güzel kotarır işi.Yeter ki yönetim kendisini medyanın önüne atmasın,öyle medya karşısına çıkıp "İşte alemin en kral kaptanı Selçuk!" diye ortalığı inletmesin.

Baros sürekli abuk sabuk kartlar gören agresifleşen bir oyuncu onda da kaptanlık vasfı yok bana kalırsa..

Ben de Baros u tercih ederim. zamaninda agizini acan bir oyuncu. uyuyan takimi uyandiran birisi.

Barosa kaptanlık verilirmi yapmayın ya.Adam biraz hırslı gozukunce al kaptan ol.Hakkaten olmaz barostan kaptan.Zart zurt kart gorucek sonra seneye gidecek belki.Bana kalsa selcuk olur ama daha cok yeni.Seneye zaten kaptanlıgı alıcaktır.Olgun ve lider biri cunku.

yok daha neler

yabancılardan biri kaptan olacaksa o da thor'un yeğeni UJFALUSI'dir

Hakkaten barosa kaptanlık yakısır diye dusunenleri anlamak mumkun degil.Neymiş kac senedir takımdaymış hırslıymış.Bunlar işin iyi yonleri.Barosun cok eksi yonude var.

Kaptanlık hırslı olmak değil, takımı kenetleyebilmektir.

Baros hangi dille takımı bir arada tutabilecek ?

Sabri-Ujfa-Selçuk-Ayhan ve Baros şeklinde sıralarım gönlümden geçenleri. Diğerlerinden bir bok olmaz zaten.

Ben Barosun kaptan olmasını çok istiyorum

her zaman hırslı ve takımı ateşleyici bir oyuncu

sabri de çok iyi ve hırslı bir Galatasaraylı ama yıllardır herkes tarafından alay konusu olmuş bir adam

ne takım arkadaşları ne de taraftarlar kaptan olarak çok fazla önemsemez sabriyi

Servetse benim için en büyük kaptan adayıydı ta ki o 4 gol yediğimiz maçta rakibine buyur geç gol at diyene kadar

iki senedir sakat olup oynamadığı için mi?

takımın kaptanı belliyken bu konu nedir anlamıyorum.

Ayhan

Sabri

Servet (malesef)

Sabri komiktir saçmalar falan ama hakediyor,saha dışında Galatasaray'a zarar veren bir hareketi olmadı en azından.

1 maç kaptanlık yapar 5 maç yatar mis zaten kaptan dediğin ligin yarından fazlasında oynamaz.

Üst Alt