Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

Cevap: Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

baroş u çok severim ama bu takımda kaptan olacak en son kişidir baroş.lütfen biraz mantıklı olun.her maç hakeme itirazdan kart gören 2 maç oynayıp 2 ay sakat kalan bi futbolcuyu gerçekten kaptan olarak mı görmek istiyosunuz.afedersiniz ama kıçımla bile gülmem bu fikre

Kesinlikle Sabri olur boşuna dil dökmeyelim :eek: Alt yapıdan gelen her zaman bir adım öndedir.

baros çok sinirli sürekli küfrediyo hakeme olmaz

ayhan düzenli oynamıyo olmaz

sabride liderlik yokmuş (büyük kaptanlarla oynamasına rağmen) olmaz

servet ?(sabride yoksa servette hiç yok be)

selçuk yeni geldi olmaz.

zaten herkes kararsız. her futbolcunun bi eksi yanı var. bence sabri diyorum en azından 2. kaptan olsun.

servet hani maçlarda takıyodu kaptanlık bandınıda kaptan olmasını içime sindiremiyorum neden bilmiyorum.

barosu seviyorummm hemde çok ama bence gs takım kaptanılığı yakışmıyoo ne biliyim sabri daha içten geliyo bana

baros çok sinirli sürekli küfrediyo hakeme olmaz

ayhan düzenli oynamıyo olmaz

sabride liderlik yokmuş (büyük kaptanlarla oynamasına rağmen) olmaz

servet ?(sabride yoksa servette hiç yok be)

selçuk yeni geldi olmaz.

zaten herkes kararsız. her futbolcunun bi eksi yanı var. bence sabri diyorum en azından 2. kaptan olsun.

servet hani maçlarda takıyodu kaptanlık bandınıda kaptan olmasını içime sindiremiyorum neden bilmiyorum.

aynen katılyorum birde servetin burnu maçlarda çeşme mbarekkk snir oluyorummm o yüzdennn

Türkçe bilmeyen birinin kaptan olmasını istemem..

Faşizan bir yaklaşım olsada hiç öyle değil çünkü diyalog çok önemli hakemlerle olan..

Baros'ta sinirli bir arkadaşımız o yüzden kendini sakinleştirecek önce sonra arkadaşlarını sakinleştirir..

Bence en mantıklısı Sabri'dir..

baros, 3 senedir bizde ve şu ana kadar lig maçlarının %37'sini kaçırdı

takımını bu kadar sık yalnız bırakan bir oyuncunun kaptan olmaması gerektiğini düşünüyorum

Emir ama çok gereksiz kart görüyor Baros

kaptan olunca gormez iste. leonardo kaptan diğilken hareketlerini hatırlayın sonra splinter nasıl yola getirdi kaptanlığı verip, Baros'ta kaptan olunca takımın sorumluluğunu alır, mis gibide her mac oynar, gollerini atar. hem genc hem tecrubeli hem ismi var. Baros'tan iyi secenek yok su an kim ne derse desin... su an takımdaki yerlilerin hic biri kaptanlık yapabilecek tipler değil. anca bandı takarlar okadar. kimileri de İnan diyor gülüyorum cocuk formayı giymedi daha ya.

kaptan olunca gormez iste. leonardo kaptan diğilken hareketlerini hatırlayın sonra splinter nasıl yola getirdi kaptanlığı verip, Baros'ta kaptan olunca takımın sorumluluğunu alır, mis gibide her mac oynar, gollerini atar. hem genc hem tecrubeli hem ismi var. Baros'tan iyi secenek yok su an kim ne derse desin... su an takımdaki yerlilerin hic biri kaptanlık yapabilecek tipler değil. anca bandı takarlar okadar. kimileri de İnan diyor gülüyorum cocuk formayı giymedi daha ya.

yerliler konusunda haklısın kaptanlığa pek uygun adam yok ama gönlümden Yekta yada Selçuk geçiyor benin

eğer türk değilse en azından bir hagi gibi olmalııı

turk yabancı banane yahu. turk diye kaptanlığı mı vermek lazım birine ? idmanlara gideydin hal hareket tavır vs azıcık fikir sahibi olurdun anlatmak istediğm konuda. Baros'un en sevdiğim ozelliği ciddiyetle calısması, gormus gecirmis olması. herkesin aksinede sinirli yapısı ve hırsı benim hosuma gidiyor. kaptanlığı alarak bu karakterinide kontrol altına alabilir, cunku kendini kaptan hissedecek en basta. ve ben Baros'un hizmetlerinden cok memnunum, sakatlığını da yadırgamıyorum, sakatlandı herif sonucta. herkes bize sac bas yoldururken birtek Baros yoldurmadı oynadığında. Baros'tan uygunu yok.

Üst Alt