Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

1. Tugay ve Korkmaz dışında, yerlilerin kaptanlığından bir hayır görmedim.

2. Sabri vesaire'nin kaptan olduğunu düşünüyorum. Aman yarabbi. (hatta Servet diyenleri gördüm, tövbe esdafrullah...)

3. Ayhan olsa bile, çok fazla forma şansı bulamayacağından bir işe yaramaz.

4. Baros, kaç yıldır bu takımda. Büyük bir golcü olmasına rağmen Avrupa'ya gidemeyen Galatasaray'da kalmayı tercih etmiş bir oyuncu. Çıkıp oynadığında neler yapabildiğini hepiniz biliyorsunuz. İdmanları da asla aksatmayan profesonel gormus gecirmis bir cocuk. Butun takım ona saygı duyuyor, 29 yaşında hem genç hem çok tecrübeli, büyük takımlarda oynamış, ve artık yıllanmış bir Galatasaray oyuncusu. Baros kaptan olursa, hem daha fazla motive olacak, daha fazla sorumluluk alacak, ve performansı çok yükselecek. Ayrıca Avrupalı oyuncuların bu işi yerlilerden daha iyi yaptığı da asikar bir durum.

Baros'un kaptanlığına destek verin diyorum, en akıllıca yol bu.

(ps : arada kaynamasın diye kaptanlık konusuna yazmak yerine Baros için özel topik açmak daha mantıklı geldi)

Cevap: Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

baroş olmamalı.nedeni;sürekliliginin olmaması,kötü giden bi sezonda bilerek oynamamak için zorla kart görmesi,sinirlerine hakim olabilecek bi yapısının olmaması.bu takımda kaptan olması gereken en son isimlerden biri bana gore.

Ben yabancı bir kaptan olmasını istemem ve yeni gelmiş bir oyuncunun -kim olursa olsun- kaptan olmasını istemem.

barosu bende çok severim ama baros avrupaya gitmiyosa Galatasarayda kazandığı paradan dolayıdır.

hırslıdır doğru ama hangi takımda olsa aynı bize özel bişey değil.

hem baros ligde sarıkart yeme rekoru kırıyo ayrıca hakemlerle diyaloğunu biliyoruz (F*** off) Baros kadar değer vermiyoruz Sabriye.

Yahu adamı tekrardan kazanmak için ugraşıyorlar

Ne kaptanlığı?

Daha bir kazanılsın, takımda kalacağı belli olsun.

baros iyidir hoştur ama hakemlerle çok uğraşır, ona kaptan lazım ondan kaptan olmaz

baros kaptan olcak kişilikte topçu degil ... illa yabancı olcaksa ujfa olmalı . ama zor . türklerden en uygun aday şuanlık sabriyle servet

Özellikle hakemle çok uğraşması kaptan olmasını gerektiren önemli bir nokta.

Kaptan olursa hakemle biraz daha ölçülü uğraşır,sorumluluğunu bilir hem kaptanın hakemle konuşması normal olduğu için normalde göreceği kartlar eminim yarı yarıya azalır.

Baros'u severim ama Baros'dan kaptan olmaz.
Aynen;)

Baros'u bende severim. Yanlız kaptanlık yapacak vasıfları onda göremiyorum. Kaptan saha içerisinde örnek olacak biri olmalı. Her pozisyonda hakeme küfretmemeli,İtiraz etmemeli, Arkadaşlarını yönlendirmeli, Ujfaluisi olursa sevinirim.

Baros'un kaptan olması demek sezonun yarısında sahaya kaptansız çıkmamız demek..Adam 20 maça çıksa öpün başınıza koyun..Şu durumda kaptanlığı Sabri hakediyor kim ne derse desin :)

Bende günlerdir Baros'un olması gerektiğini savunuyorum, hiç umudum yok ancak keske olsa.

Üst Alt