Kaptanlık ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık !

Cevap: Kaptanlık !

Ayhan görev aldıgı bunca sene boyunca Galatasaray'a ne kötülük yaptı?

Kabiliyeti yettiğince futbol oynamak dışında?

Bir arkadaşım cıkıp şu şu diyebilirmi. Bende tüü kaka diyeyim.

Ben birşey hatırlamıyorum savaşması ve küfür yediğinde bile armayı öpmesi dışında.

bnmki sadece temenni ayanl alakası yok ki hiç hakaret etmem ama ben sabriyi kaptanlığa daha çok yakıştırıyorum çünkü sabriyi daha fazla seviyorummm

Haklısın renkdaş.

Herdönem birilerine gıcık oluyoruz ama sonra pişman oluyoruz.

Hasan şaş adamın kafasına telefon attık. O yaşında top oynamaya calısmasına ragmen küfür ettik.

Yahu bu adam avrupaya bile gitmemiş. Herhalde yaşlanacak. Yaşlanma diye birşey olmasaydı Rivaldo o liglere kadar düşermiydi.

Ayhan kötü oynuyor katılıyorum. E ayhanı göndermiyor yönetim. Adam ne yapsın. Ayhan 11'desin diyince. Hocam ben kötü oynuyorum mu desin.

Ben bu kadar senedir Ayhan'ın ne maç sattıgını gördüm, ne antreman, hemde hakim takıma..

Sabri olsun diyordum. Ama imparator Ayhan diyorsa destek o lu na cak. Ders çıkarılmalı artık bazı şeylerden.
hasan şaşa bizi bırakıp intere gitmedi diye sövüyoruz ardaya bırakıp gitti diye.

herkeste suç var kimse kendi suçunu kabul etmiyo maalesef...

Ruhu falan geçelim beyler şimdi. Sabri'yi kim dinler Allah aşkına:eek: Kaptan dediğin adamın bi ağırlığı olur sahada, arkadaşlarını ateşler yeri gelir, herkesin saygı duyacağı biri olur, takım arkadaşlarına gerektiğinde sözünü geçirir. Yeri gelir bağırır. Ama Barcelona'da Xavi kaptan onda hangisi var bilmem ne diyen biri çıkarsa dalabilirim ona. Galatasaray burası tamam Arda'ya verildi zamanında bi hata yapıldı onun da suçu yok tabi ne yapsın çocuk. Kaptanlık sadece sembol bişey değildir galatasarayda bize saha içinde gerçek bi lider gerekir. Ujfalusi uygun görünüyo yani başka birini yakıştıramadım ben.

takimida Sabrinin agirligi olmadiginimi dusunuyorsun?

bence yaniliyosunur

Yanlış hatırlamıyorsam Ayhan Luce zamanında geldi 2002 olması lazım.Sabri Fatih Hoca nın 2. dönemi ile birlikte alt yapıdan çıktı 2003.

Fikrim kaptan Ayhan olur 2.Kaptan Sabri ama seninde dediğin gibi gizli kaptanımız saha içi lider Selçuk olur :)

2001-2002 sampiyon olan kadroda adim gibi emninim Sabri vardi

Sampiyonluk gecesi tanitildigi aklimda

Sabriyide ilk cikran Luceskudu

Konunun ilk yorumuna katılıyorum. Kaptanlık geleneklerimize göre ve Galatasaraylılığı bilen birinden devam etmeli. Bu zaten sembolik. Gerçek kaptan karakterine göre sahada kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Emre Colak 2 yil once arda gittikten sonra kaptan olmak istiyorum demisti,cocugun istedigini yapalim belki kilo alir.

Yukarıdaki resimde Fatih hocanın yanında madem resimler oraya yakıştırılmış... Kaptanlıkta onların olsun yakışırr...

Baros & Selçuk

Liderlik özellikleri olan bütün oyuncularımızı elden çıkardık malesef. O pazubandı taşıyabilecek bir tek Ujfalusi var gibi gözüküyor. En çok hak eden ise Sabri. Fakat hak etmekle, yapabilmek arasında fark var birazcık. :)

Ah be kewell olsaydı keşke böyle bir sorunumuzda olmazdı veya neill :confused:

Ama ayhan'ın olacağına sabri'nin olması gerektiğini düşünüyorum.

Arshavin tranferi gerçekleşmezse(umarım gerçekleşir) 10 numara'nın Emre Çolak'a verilmesi gerektiği düşüncesindeyim. Onure edilmesi lazım.

Üst Alt