Kaptanlık ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık !

Cevap: Kaptanlık !

Ayhan zaten bu formuyla formayı zor görür.O yüzden onu direk eliyorum.Kaptanlık takımda kaldığı süreye bakılıcaksa ilk aday sabri gibi gözüküyor Sabrinin Galatasaray sevgisinden şüphemiz yok ama Sabride ne liderlik ruhu var nede takımı yönlendirebilicek bir yapı.

Sabri' yi bizim topcuların bile ciddiye alacağını düşünmüyorum. Çünkü hep takımın "küçüğü" imajı var. Bence böyle de kalması gerekiyor ki Sabri' yi saha içinde kontrol edecek birilerine gerek varken onun takımı kontrol etmesi demek bana biraz zorlama geldi. Hem geleneklere hem de mantığa uyarak 1. kaptan Ayhan, 2. Ujfalusi olması uygun geldi. 3. olarak Sabri yazılabilir. Kesin ve kesin Servet olmamalı. Oynadığı takımlarla bağı fazla profesyonel kaptanlık için.

Ayhan kaptan olucak anladığım kadarıyla muhtemelen her maç oynamayacağı için genellikle pazubant sabri reyizde olucak sabri takımın en kıdemlisi alt yapıdan gelmiş başka hiçbir takımda oynamamış ve son dönemlerde özellikle yavaş yavaş olgunlaşmaya başlayan biri sabri ben güveniyorum liderlik vasıfları olmasada bu işi becerebilir arda'nın liderlik vasfı mı vardı diyorum ve kenara çekiliyorum..

Dahası Sabri şu anda doğru düzgün bir aday yokken bile alamazsa kaptanlığı onu tamamen kaybedebiliriz. Sembolik olarak Ayhan birinci (takım sürekli forma bulamayacağı için de) Sabri ikinci(gerçek) kaptan olmalı.Aslında baştan beri hiyerarşik anlamda olması gereken budur, zaten Arda göreve talip olarak bozmuştu bu düzeni.Bu işi Arda'dan çok daha iyi yapabileceğini düşünüyorum.

Ayhanda,Servette,Sabride Galatasarayın kaptanı olacak vasıflarasahip değiller. Felipo meloyu yapın daha iyi. Yokki Adam gibi alt yapıdan çıkmış lider ve efendi bir oyuncumuz.

Kenar da Fatih Hoca olduğu sürece bence saha içinde kimin kaptan olduğu pek önemli değil.Asıl Kaptan kenarda zaten,bu konuya fazla kafa takmayın.

bu sen baros olmalı, sonraki sene de selçuk inan yavaş yavaş kaptanlığa geçmeli

ayhanın son senesi olması, sabrinin pasif kalması, servetin takımda daha önce yaptıkları göz önüne alınırsa

kaptanlık baros-sonra selçuk şeklinde olmalı

Fatih hoca bu konuda radikal bir karar vermiyecek gibi duruyor şimdilik muhtemelen ayhan sabri yapıcak kaptanlığı :/

ardaya kaptanlık yakışmıyor eleştirileri yapan arkadaşalrın fikirlerini merak ediyorum şu an önerileri kimler? her maç ıslıkladığımız ayhan mı? herkesin hatta bizim bile birçoğumuzun alay ettiği sabri mi? takımdan gönderilsin diye kampanyalar yaptığımız taraftara küs servet mi? takıma yeni gelmiş daha toy selçuk veya yekta mı? yoksa 5 ayda 1 maçlara çıkan baroş mu adayınız??? hadi bakalım...

Üst Alt