Karabükspor'dan Ayrılan Oyuncular Süper Lig'de Kaldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karabükspor'dan Ayrılan Oyuncular Süper Lig'de Kaldı!

yevhen_seleznyov_resmen_akhisarspor_da_h21304_67ab4.jpg

Akhisarspor, Ukraynalı forvet Yevhen Seleznyov ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık sözleşme imzaladı. Seleznyov, Akhisarspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, ''Akhisar'a kariyerimde yeni bir sayfa açmaya geldim. Okan Buruk'u oyunculuk döneminden tanıyorum. Büyük bir futbolcuydu kendisi. Başkanın da çok iyi biri olduğunu herkesten duydum. Kendisi bana bu transferde çok yardımcı oldu. Her zaman gülümsüyor, çok sıcakkanlı.'' diye konuştu.

baris_basdas_in_yeni_adresi_alanyaspor_h21313_79164.jpg

Kardemir Karabükspor ile yolları ayrılan Barış Başdaş ise Aytemiz Alanyaspor'a transfer oldu. Alanyaspor, Barış Başdaş ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreni sonrası konuşan Başdaş, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun kendisine gösterdiği saygıya teşekkür ederek, ''Ben de bu saygıya, sahada iyi performansla cevap vermek istiyorum. Çünkü Alanyaspor bu değeri hak ediyor. Takıma sağlayacağım katkıyla da Alanyaspor’u daha iyi yerlere taşıyacağız." ifadelerini kullandı.

Son düzenleme:
Üst Alt