Karadayı | (2012-2015) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karadayı | (2012-2015)

Cevap: Karadayı | Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor | Yakında ATV’de

Bu adamın çektiği her dizi tutuyor abi.

Karadayı | ATV | 1 Ekim | 20:00

446471685244.jpg

KARADAYI

1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Karadayı yeni sezonda atv ekranlarında kabadayılık felsefesini izleyici ile buluştururken 70'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi ile de izleyiciyi geçmişe geri götürecek.

Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un başrollerini paylaştığı dizide Rıza Kocaoğlu, Yurdaer Okur ,Civan Canova, Melike İpek Yalova, Erkan Avcı, Şebnem Dilligil, Leyla Lydia Tuğutlu ve daha bir çok usta isim kabadayılığın tarihini yazacak bu serüven için biraraya geldiler.

Cevap: Karadayı | 1 Ekim Pazartesi | 20.00 | ATV

Bergüzar Korel`i hiç sevememişimdir

Oldum olası itici gelir

Sv: Karadayı | 8 Ekim Pazartesi | 20.00 | ATV

Vallah şimdiye kadar süper ötesi.

Kenan imirzalioglu boş işlere girmez zaten.

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Cevap: Karadayı | 8 Ekim Pazartesi | 20.00 | ATV

Adamın duruşu yeter gerçekten..En azından sağlan bir Türk dizisi izleyeceğimi hissettim..

İlk bölüm itibariyle çok güzel bulmadım. Yani içinde Kenan İmirzalıoğlu olunca insan daha ilk 3 sahneden sonra olayın içine girmek istiyor. Ezel'de ben öyle hissetmiştim ve her geçen bölüm bir diziden alabileceğim en büyük keyifleri alarak izlemiştim. Fakat Ezel çıtayı çok yükseğe koymuştu. O çıtayı aşmak epeyce zor. Ezel'den bağımsız olarak düşünürsek güzel bir dizi olacaktır. Ezel'le ortak yönü kurulan bir komplo sonunda başrol oyuncusunun hapse girmiş olması. Orada Ömer karakteri arkadaşları tarafından satılmış ve cinayet işlediği gerekçesiyle hapse atılmıştı. Burada da babası hapse giriyor. Hikaye aşağı yukarı belli oldu. Ezel gibi akıl oyunları olacağını pek sanmasam da izlemeye devam edeceğim.

Ezel gibi olmayacağını düşünmemdeki diğer sebeplere gelirsek:

- Yardımcı oyuncular ve karakterler bana pek ışık vermedi. Ezel'de mesela Ali, Cengiz, Tefo gibi çok değişik karakterleri çok iyi canlandıran oyuncular vardı. İlk bölüm itibariyle bu dizide ön plana çıkabilecek çapta bir karakter göremedim.

- Ezel'in müzikleri çok etkileyiciydi. Her sahneye özel müzikleri vardı ve çok can alıcı noktalarda inanılmaz tamamlayıcı unsur oluşturuyordu. Bu dizideki müziklere dikkatli bir şekilde kulak kabarttım ama müzikler de pek birşey vaad etmedi. Daha iyilerini yapmalılar.

- Ramiz Dayı'nın aforizmaları ve kullandığı ses tonu başlı başına bir keyifti. Bu dizide bir Ramiz Dayı yok şu an ve Çetin Tekindor'un olduğu yerde de öyle bir karakter olacağını sanmam.

- Çetin Tekindor bana nedense itici geliyor. Pek görmek istediğim bir oyuncu değil. Keşke Ramiz Dayı olsaydı onun yerinde diye düşündüm.

- Kenan İmirzalıoğlu gibi boylu poslu adama çok ufak bir araba ve çok kısa boylu bir nişanlı uygun görmüşler. Pek hoş durmuyor bana göre. Gerçi muhtemelen Bergüzar Korel ile aşk yaşayacak ilerleyen bölümlerde ama nişanlısı biraz daha uygun seçilebilirdi. Kız güzel sayılır ancak boyu fazla kısa. Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni'nin hoşlandığı kadını oynamıştı bir ara. Halit Ergenç'in gerçek eşi Bergüzar Korel ile şimdi Kenan İmirzalıoğlu için rekabet edecek olmaları ilginç bir detay.

Her şeye rağmen güzel dizi. İzlemeye devam edeceğim en az 5-6 bölüm. Bağımlılık yapabileceğine inanıyorum. Hele Bergüzar Korel gibi muhteşem bir güzellik varken insanın izleme iştahı daha da kabarıyor..

İlk bölüm icin fena degildi pazartesi günleri izleyecek bi dizi cikti ezel den sonra

Üst Alt