Karaktersiz Olcay Şahan! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karaktersiz Olcay Şahan!

Yerde yatan oyuncumuza kuduz köpek gibi saldırdı. Daha önce bir benzerini Melo'ya da yapmıştı, kuyruk acısı var demek ki. Karaktersizin tekidir.

persie gibi içi geçmiş leş herif tek dil çıkarmasıyla tinersporu çileden çıkarıp kırmızı aldırdı peşine gol attı ve maçı domine eden tinerciler yenildi.
aynı senaryo bize iki haftadır uygulanıyor. önce belhanda sonra fegholuli sonra ndiaye .
bu konular anlatılmıyor mu ? bunlar nasıl profesyoneller böyle ?

kirmiziyi goren 3 oyuncu da malesef kere malesef bu konuda sabikali oldugu net topraklardan yetisme , siyahi oyuncular , kuzey afrikali , arap oyuncular ofke kontrolu , laubalilik konularinda her zaman sorunludur

bugun ben arfa gibi bir super yetenek psg de hapis kalmis durumda mesela ... yarin hakim ziyech ile ilgili de benzer bir haber duyuveririz

malesef bu tip adamlar boyledir , iyisi kotusuyle bilerek alacaksin

kirmiziyi goren 3 oyuncu da malesef kere malesef bu konuda sabikali oldugu net topraklardan yetisme , siyahi oyuncular , kuzey afrikali , arap oyuncular ofke kontrolu , laubalilik konularinda her zaman sorunludur

bugun ben arfa gibi bir super yetenek psg de hapis kalmis durumda mesela ... yarin hakim ziyech ile ilgili de benzer bir haber duyuveririz

tek kelimeyle rezalet bir ifade

bir GS genel kurul mensubunun bu lafi etmesi kabul edilemez.

Ziyech kari gibi, o birsey yapmaz, anca selcuk gibi gezer sesi cikmaz.

Beşiktaş'ı için kendini feda etti. Afili bir tinerci olduğunu ispatladı. Ha Allah belasını versin gün yüzü göremesin tabi o ayrı konu.

Bu adamın böyle oldugu yıllardır belli zaten, asıl sorgulamamız gereken feghoulinin o tepkiyi neden verdigi. Olcay sarıyı yiyecekti zaten o sekilde saldırınca kırmızıya donecekti. Feghouli o tepkiyi vermese almıştık 3 puanı, biraz kendi oyuncularımızı elestirelim, her takımda olcay gibi karaktersiz adamlar var. Böyle büyük maçlarda yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor açıklarımız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Olcay'in ne mal oldugunu zaten yillardir biliyoruz. Serefsizin teki.

Adamlik adamlik diye kasinanlar var ya iste onlarin bir benzeri de bu öküz.

yerde kıvranan ve aynı meslekten ekmek yiyen bir insana tekme atmak pislikçe, leşçe bir davranış

bu kadar iğrenç ve adi birisi olduğunu bilmiyordum

Bir bu bir de Ugur Demirok denilen adamlar
Ikisinde de zamaninda bize gelemedikleri icin kuyruk acisi var. Gelemedi degil de biz almadik diyelim.

Bu pic, yüzündeki cizikleri yerde yatarken kendisi yapmadiysa ben de birsey bilmiyorum. Sürekli elleri yüzündeydi cünkü sirti dönük sekilde yerde yatarken.
Bunu yapabilecek kapasitesi olan bir orman cocugudur kendisi.

Üst Alt