Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Cevap: Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Manyağın biri kendini aşağı atıyor bu görüntülerdede açıkça ortada aldığımız cezaya bak

Bunada itiraz edilmesi lazım Fener maçında çıkıcak en ufak bir olayda ceza vermek için yer arıycaklar dikkatli olmamız lazım

Cevap: Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

allahtan seyircisiz vermediler :(

Şeref yoksunları aşağılık mahlukatlar size ne denirki başka..

Kulübün ne suçu var burada ne yapsın Adnan başkan herkese paraşütmü dağıtsın bakın atlarsanız şu siyah ipi çekin diye töbe töbeeee..

Yanlız çok ucuz yırttık Eski olayları Emsal gosterselerdi şansımız yoktu:(

Az önce rast geldim FBTV'ye.

Brezilya bayraklı sweet giyen yorumcu kılıklı provakatörü görmüyormu RTUK denilen kuruluş.

Kendinizide yırtsanız cehenneme geleceksiniz.

O olaylarla bizim stadda yaşananlar bir mi? Adamlar silah ve bıçakla stada girip adam yaralamışlar ve öldürmüşler. Burada öyle bir olay yok ki.

Yok hacı Silahla falan alakası yok Bende hukukcuyum dun bıraz gozattımda Sonunda Adam oldurmeye Teşşebusten yargılanacakmış o adam(Yaralama)O Anda guvenlikden biz sorumlu oldugumuz ıcın ucuz atlattık kısacası...!

Yok hacı Silahla falan alakası yok Bende hukukcuyum dun bıraz gozattımda Sonunda Adam oldurmeye Teşşebusten yargılanacakmış o adam(Yaralama)O Anda guvenlikden biz sorumlu oldugumuz ıcın ucuz atlattık kısacası...!

Serbest bıraktılar ama. Ayrıca tribünden düşen şahıs kendisi düştü, aşağıya atılmadı yani. ;)

Serbest bıraktılar ama. Ayrıca tribünden düşen şahıs kendisi düştü, aşağıya atılmadı yani. ;)

Atılmadı evetde hacı Sonuçta olayın o noktaya gelmesı bıle bır guvenlık sıkıntısı yanı saçma tamam da renkdaş sebebiyet verme dıye gecıyo hukuk sonucta fazla mantıka arama:eek:.....

Biz silah mı sıktık?Adam mı bıçakladık?Bize seyircizis verselerdi çok kızardım.O zaman ceza aldırmak isteyen gitsin atlasın o statta.

Ölede hacı kanunlara gore söledim.Kaç gundur Derbiye bilet arıyorum zaten kendımı paraladım çok meraklı deılım kendı takımımı suclu cıkarmaya:)

Atılmadı evetde hacı Sonuçta olayın o noktaya gelmesı bıle bır guvenlık sıkıntısı yanı saçma tamam da renkdaş sebebiyet verme dıye gecıyo hukuk sonucta fazla mantıka arama:eek:.....

O zaman ben Fener'in stadında Fenerlilerin arasına girip birisini döveyim, Fener'e seyircisiz oynama cezası versinler. Çok saçma.

O zaman ben Fener'in stadında Fenerlilerin arasına girip birisini döveyim, Fener'e seyircisiz oynama cezası versinler. Çok saçma.

Evet saçma ama olay bızım statda gecmesı ile ilgili.Ankaragücü maçında ortalıkda bısye yokken korner Atan adama para attılar gordunmu sence o Galatasaray taraftarımıydı.....Yapıyolar zaten merak etme Hukukun zayıf noktaları vardır açıkalrı onu kulanıyolar kardeşim...Gerçekden ucuz yırttık bak:)Yanı git fener stadında hangı takımlı olursan ol bırını şişle aynı şey(Aman yapma yınede)

Üst Alt