Karar Verildi: Riekerink ile Yola Devam - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Verildi: Riekerink ile Yola Devam

Bence doğru karar Başkan değişmedigi sürece hoca masrafina gerek yok nasıl olsa komisyon üzeri transfer oluyor.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yazık, resmen 20 bilmem kaç milyon taraftarla billur geçiliyor. Bakın bu adam iyi niyetli, biz değiliz. Oyuncularımız değil, rakiplerimiz hakemlerimiz muhabirlerimiz değil, art niyetliyiz biz.
Bizde bu adamın lafını sözünü dinleyecek "adam" yok. Bu işin (laf geçirme, itaat hiyerarşisi) grandmasterine ! bile ne katakülle yaptılar milli takımda gördünüz.

Bakın Futbol bilgisine henüz geçmedim biliyordur bilmiyordur öğrenecektir v.s Ama bu adam iyi bir insan. Bize başka şeyler lazım ..

Hayırlı olsun. Ümitliyim hocadan ama inşallah kadro olarak da yardımcı olunur az çok yoksa işi çok zor.

Aslolan Galatasaray !!!

Yazık, resmen 20 bilmem kaç milyon taraftarla billur geçiliyor. Bakın bu adam iyi niyetli, biz değiliz. Oyuncularımız değil, rakiplerimiz hakemlerimiz muhabirlerimiz değil, art niyetliyiz biz.
Bizde bu adamın lafını sözünü dinleyecek "adam" yok. Bu işin (laf geçirme, itaat hiyerarşisi) grandmasterine ! bile ne katakülle yaptılar milli takımda gördünüz.

Bakın Futbol bilgisine henüz geçmedim biliyordur bilmiyordur öğrenecektir v.s Ama bu adam iyi bir insan. Bize başka şeyler lazım ..

Hem duzgun herif hem egitmen.

Adam altyapi revizyonu icin geldi.

Borc icindeki GS in sampiyon olmasindan cok daha onemli hamle idi.

Yeni sabriler, yeni aydinlar cikmasin, portodan 11 gol yiyen u19 lar olmasin diye gelmisti.

Simdi oyle salak bir profil var ki ilk basarisizlikta adami kulupten yollayacagiz sanki suclu dursun ve sabotajci yerli topcular degil de bu adammis gibi davranacak!!

Yazik, dursunla hergun kaybetmeye devam! :(

tarih veriyorum en geç ligin 4. ayında takım şampiyonluktan düşer,riekerink kovulur ve dursun taraftarlar tarafından linç edilir. müneccim olmaya gerek yok bu sene dibe vuruşun zirvesi olacak, düşüşümüz daha bitmedi.

Albayrak diyordu semihin düğününe gittim adam köşede tek başına duruyor yanına gelen gidende yok gariban dedi adama. Haklı yani adamın bi ağırlığı falan yok sanki bizim türk topçular taktikten anlıyorda rikerink taktik çalıştırırmış. 2 ayda kafaya almışlardır zaten bu adamı

Üst Alt