Karar Verildi: Riekerink ile Yola Devam | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Verildi: Riekerink ile Yola Devam

600riekerink_8J7AX.jpg

Sarı kırmızılılarda geçtiğimiz sezon Mustafa Denizli'den sonra göreve gelen Jan Olde Riekerink, önümüzdeki sezon takımın başında yer alacak.

Galatasaray yönetimi, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki başarısının yanısıra, oyuncularla uyum yakaladığına inandığı Hollandalı çalıştırıcı ile yola devam edecek.

Daha önce Favre, Puel, Flores, Bielsa ve Sampaoli gibi ünlü teknik adamlarla temas kuran sarı kırmızılılar, kulübün içinde bulunduğu mali durumdan dolayı anlaşma sağlayamamıştı. Riekerink'in önümüzdeki yıl başarılı olacağına inanan yönetim, bir süredir Florya'da hem transfer konusunu hem de takımdan gönderilecek isimleri deneyimli teknik adam ile birlikte netleştirmeye çalışıyordu.

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden yapacağı açıklamayla önümüzdeki sezon takımı Jan Olde Riekerink'in çalıştıracağını kamuoyuna duyuracak.

Riekerink'in yardımcıları Ayhan Akman ve Orhan Atik olacak.

Sarı kırmızılı kulüp ayrıca görevine son verdiği kondisyoner Stefano Marrone'nin yerine Bundesliga ekiplerinden Dortmund'un eski kondisyonerleri ile temas halinde. 1 Temmuz'da Florya'da topbaşı yapacak sarı kırmızılılar, yenilenmiş teknik ekibi ile 2016-2017 sezonunun açılışını gerçekleştirecek.

NTV Spor

Karar Verildi: Riekerink ile Yola Devam

Bu beceriksizler 4 ay'da ne yaptilar allah askina, eger riekerink ile devam etmek istiyorsan neden herseyi sezon bittikten sonra aciklamiyosun??? Yonetimin yaptigi her is yanlis, bu da 2-3 yenilgi sonrasi istifa seslerine alisir, devre arasinda alt yapiya yollanir ve tekrar yeni hoca aranir.

Şunu da söyleyim, Riekerink iyi hoş sempatik menpatik ama Semih kazmasını sağ bek oynatan adamın (hele ki elinde Linens varken) futbol bilgisinden şüphe ederim hatta şüphe etmem 90 percent emin olurum. Linens demişken benim için bir diğer eksisi de haftalarca takımı yönetip de Linensi adapte edememesi ve herhangibir mevkide oynatmamasıydı (ilk geldiğinde orta saha gibi oynayıp iyi asistleri vardı).

Şunu da söyleyim, Riekerink iyi hoş sempatik menpatik ama Semih kazmasını sağ bek oynatan adamın (hele ki elinde Linens varken) futbol bilgisinden şüphe ederim hatta şüphe etmem 90 percent emin olurum. Linens demişken benim için bir diğer eksisi de haftalarca takımı yönetip de Linensi adapte edememesi ve herhangibir mevkide oynatmamasıydı (ilk geldiğinde orta saha gibi oynayıp iyi asistleri vardı).

mancini hocamızda oynatmış ve gayette verim almıştı renkdaş

Linens X
Linnes √

Takımı alt yapısıyla birlikte iyi tanıyor ligi de biliyor zaten avrupada da yokuz neden başarılı olmasın ki ben hocamıza güveniyorum yeter ki adamın istediği transferler yapılsın

Linnesi kesti hiç denemedi şans vermedi semih düğüne bile çağırmazlar adam ilk 11 çıktı maçlara karabükte falan oynar semihin kapasitesi belli bu adamı baş tacı yapmaya gerek yok takımın içten sömürücüleri belli ( selçuk,semih,olcan)

Üst Alt