Karatay Diyeti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karatay Diyeti!

Cevap: Karatay diyeti !

Başarabilirim ama ne yapmam gerektiği konusunda fikrim yok. Doktor bir kez diyetisyene yönlendirdi, içeri girdim adam elime kağıt verip yolladı :ays:

su dediklerimi yap, 6 ay icinde en az 25 kg vermemen dusunulemez Heis.

1. Hergun 45 dk + 45 dk (sabah, aksam) ritmik yuruyus.

2. Hergun 2.5 LT SU.

3. YAG, SEKER, diyet yada degil ekMEK SIFIR tuketim.

karnın acıktıgında MEYVA ile doyur mumkun mertebe. en az 25 kg, NET :ka21:

Ertuğrul beni sinirlendirme gece gece :ays:

Vejetaryenler hamileyken de et yemeden çocuk doğurur çatır çıtır hemde :ays:

Benden olan çocuğun 5metre dili olucak bi kerem :ays:

Adamın tipinden sana ne ayol? Sen belki çok yakışıklısın ama düşüncelerine baksana leş :ays:

Doğururda çocuğa yazık olur. Bende tipsiz sayılırım ama adam kadar leş değil :) Ayrıca sinirlendiysen çıkışa gel ;)

Furkan ben senin avatarı sen sandım, quaresmaymış, eşhedüüüü enla :ays:

Tatlı zaten gereksiz bir şey. Niye yenir anlamam :ays:

Bak kendine cumartesi ve pazarı ver. Koy ver gitsin haftasonu. Ama haftaiçi 5gün ağzın dursun :ays:

"Akşam 6dan sonra yeme" olayıyla başlama. Akşam 10dan sonra yememekle başla. Dikkat ettiysen 9 demedim, 1saatte bonus verdim. Tabii sen o bonus zamanda dolma yemeyeceksin, 6*10 arası da meyve saatin olsun.

Ben bunları yazarken cips fln yemiyon dimi :ays:

Yakalandık :( Pringles kutusunun çeyreği kalmıştı onu bitirdiydim demin :(((((((

Ideal kilon: 75 olmalı

Hedef : 35 kg

Süre : 12 ay

Hedefe varış:

Ilk ay 5 kg

2.ay 6 kg

3.ay 6 kg

4.ay 4 kg

5.ay 3kg 6.ay 3kg 7.ay 3kg 8.ay 2 kg 9.ay 1kg 10.ay 1 kg 11-12.ay 1 kg

Uygulanacak diyetler

1. ay hergün farklı besinler : 1 gün bitkisel protein 1 gün meyve 1 gün hamur 1 gün beyaz et 1 gün kırmızı et 1 gün sadece içecek 1 gün serbest

2-3-4 aylar (yaşına göre) MAX 2000 Kalorilik klasik diyetisyen diyeti

5-6-7-8 aylar Max 2500 kalorilik besin takviyeli (şeker-tuz-un) olmadan diyet

9-12 aylar sadece spor

Spor şekli: Hergün minumum 20 maximum 40 dakikalık tempolu yürüme(kesinlikle dışarıda ve oksijeni bol bir mekanda)

Diyet uygulaması : Aile bireylerinden birini şahit tutarak

Sonuç : Kelin ilacı olsa kendi başına sürer olm :sgr: Şaka şaka...muhtemelen iyi uygulama ile 75 kg olursun.

2. Hergun 2.5 LT SU.

Eyvallah reisler, uyguluycam bunları kesinlikle, iyice saldım bu aralar toparlanmam lazım.

2. Hergun 2.5 LT SU.

Hacı o kadar spor o kiloya ağır gelir ayrıca bunun vaktinden aldığı süre yaşam tarzını etkilememeli ki uygulamaktan kaçmasın. Hedef için ideal belki ama 1.5 saat çok.

Anıl ekmeksiz hayat olmaz. Kepek ekmek denen zırvalık diğerinden de beter. Kavaltıda ye ekmeğini ama kol kadar değil ayol 1tost ekmeği misal :ays:

Kilo almak için napmak lazım Emir reis ?

185 boy 68 kilo bir insanım.75-80 arasına ulaşmam lazım.

Kilo almak için napmak lazım Emir reis ?

185 boy 68 kilo bir insanım.75-80 arasına ulaşmam lazım.

73, 74'e kadar cıkarsan iyidir, okadar zayıf degilsin ideal'e biraz uzaksın reyis. Saglıklı kilo almak icin sadece GDO'suz saglıklı besinlerden biraz fazla tuketiceksin, [biraz fazla kalori alıcaksın yani]

gunde 400 kalori fazla alsan yeter, bir ayda istedigin kiloya cıkarsın.

Meyva olarak Banana ve Avakado (fazladan ye), onun dısında fıstık-ezmesy, tahıl gevreği (corn flakes) ve tam yaglı sut icebilirsin. normal yemegine devam et ama dedigim gibi kolestrol'den uzak dur mumkun oldugu kadar. fındık ceviz vs.'de is gorur. gunde fazladan 400 kalori yeter.

kalori cetvellerine bak, beğendiğini ye :ka21:

Aynen. Bakarlar sanırlar ama bakmazlar. Aslında biraz bakarlar. Alma satma demeyelim şu evlenme işine ne kaba ayol :ays:

Türk filmi çekilmiyor diye burda başlık parası, ağalık düzeni bittimi sandın kız, alma satma valla.Bak açayım;

Nişan şart, masrafı en az 2500 TL

Sonra düğün öncesi altın alışverişi en az 10 burma, 1 set takımı, 1 yüzük, 3-5 kolye.

Düğün desen phifyüuhhh en az 10000 den başlar.

Demem o ki alan razı satan razı :)

Tipin düzgün olsada o kadar masraftan sonra kayıyor o yüzden tip önemsiz hale geliyor zaten :D

Türk filmi çekilmiyor diye burda başlık parası, ağalık düzeni bittimi sandın kız, alma satma valla.Bak açayım;

Nişan şart, masrafı en az 2500 TL

Sonra düğün öncesi altın alışverişi en az 10 burma, 1 set takımı, 1 yüzük, 3-5 kolye.

Düğün desen phifyüuhhh en az 10000 den başlar.

Demem o ki alan razı satan razı :)

Tipin düzgün olsada o kadar masraftan sonra kayıyor o yüzden tip önemsiz hale geliyor zaten :D

Harbiden yahu. Pardon o zaman alan memnun satan memnun :ays:

73, 74'e kadar cıkarsan iyidir, okadar zayıf degilsin ideal'e biraz uzaksın reyis. Saglıklı kilo almak icin sadece GDO'suz saglıklı besinlerden biraz fazla tuketiceksin, [biraz fazla kalori alıcaksın yani]

gunde 400 kalori fazla alsan yeter, bir ayda istedigin kiloya cıkarsın.

Meyva olarak Banana ve Avakado (fazladan ye), onun dısında fıstık-ezmesy, tahıl gevreği (corn flakes) ve tam yaglı sut icebilirsin. normal yemegine devam et ama dedigim gibi kolestrol'den uzak dur mumkun oldugu kadar. fındık ceviz vs.'de is gorur. gunde fazladan 400 kalori yeter.

kalori cetvellerine bak, beğendiğini ye :ka21:
Benim sorunum düzenli yemek yiyememem aslında.Tek başıma kalıyorum ve genelde dışarda yiyorum.Tam 3 öğün adam akıllı yemek yediğim çok nadir oluyor.Bana böyle kalorisi bol,kolay tüketilebilen yiyecekler lazım.

Üst Alt