Karayılan yakalandı


TRT' Haber'e göre, bölücü terör örgütünün terörist elebaşlarından Murat Karayılan'ın İran tarafında yakalandığı iddia ediliyor.

Ayrıntılar geliyormuş Türk yetkililer daha doğrulamamış
 
Cevap: Murat Karayılan Yakalandı İddasıFH Ajansı tarafından yalanlandı ama böyle birşey varsa helal olsun.Adam nasıl yakalanırmış, bizimkilere ders olur.
 
Cevap: Murat Karayılan Yakalandı İddasışehit ailelerini toplayacaksın bir meydana.bu şerefsizle apo şerefsizini vereceksin o anaların,babaların eline,mısırını,çerezini,kolanı alıp seyredeceksin.dünyanın en güzel gösterisi!
 
Cevap: Murat Karayılan Yakalandı İddasıtüh yav iddia dogru degilmis

ne güzel kellisin ucururlardi

öle bizim gibi altin kafese koymazlar

haftaya asarlardi
 
Cevap: Murat Karayılan Yakalandı İddasıİddia doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama doğruysa bile olayın; "hangi Murat Karayılan" 'a dönüşeceği belli. Belki de çoktan ölmüştür, kim bilebilir?
 
Cevap: Murat Karayılan Yakalandı İddasıya yakalasalar ne o gider başkası gelir. kökten bi çözüm lazım. iran terör örgütünün para kaynaklarına saldırsın.
 
Cevap: Karayılan yakalandıBu örgütü kim kurduysa, kimler yöneticilik yapıyorsa onları sadece yakalamak yetmez, direk öldürmek lazım. Çünkü yattıkları yerden bile emir verip eylem yaptırabiliyorlar.İran inşallah gerekeni yapar.
 
Cevap: Murat Karayılan Yakalandı İddasıirana helal olsun.yeminle helal olsun.bi iran kadar olamadık.adamlar *** ya göz açtırmıyor.
 
Üst Alt