karim benzema - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bakin ne buldum beyler :asd::D:AS:D:D

10460279_701737316530707_8411544898377272329_n.jpg

Yahu Ne gelmesinden bahsediyorsunuz Gelse bile en az 40 milyon euro bonservisi vardir.Biz alamayiz bunu kiralik bile alamayiz Bunun pesine Arsenal,Chelsea,ManU gibi devler pesine duserdi.Gecin bunu.

burda begenmemeniz cokta onemli degil zaten, onun icin veya real icin kayip yahut kazanc olmaz. 26 yasindaki Benzema'nin turkiye'ye gelecegi zaten yok. Burda cop muamelesi yapilmasindan haberide yok :D

Ayrica Real'in oyun planina uyacak yegane forvetlerden birisidir. kendisinden 3 siklet asagida olan burak bile turkiye ligini gole boguyorken benzemanin neler yapacagini dusunemiyorum bu ligde. Ustelik stilleri burak ile benzer olsada arada siklet farki var ve tabiki fizik. Benzema boga gibi

Az önce uyandım, rüyamda benzemayı gördüm. Bizim apartmanda oturuyodu üst kata yeni taşınmışlardı. bakkaldan ekmek almış geliyodu hayırlı olsun yeni eviniz dedim. sağol ama çok usanıyorum burda dedi, istiyosan çıkalım dışarı biraz dedim baya utandı gülerek tamam olur dedi giyindik çıktık gerisini hatırlamıyorum beyaz bi apaçi şapkası vardı :asd:

Az önce uyandım, rüyamda benzemayı gördüm. Bizim apartmanda oturuyodu üst kata yeni taşınmışlardı. bakkaldan ekmek almış geliyodu hayırlı olsun yeni eviniz dedim. sağol ama çok usanıyorum burda dedi, istiyosan çıkalım dışarı biraz dedim baya utandı gülerek tamam olur dedi giyindik çıktık gerisini hatırlamıyorum beyaz bi apaçi şapkası vardı :asd:

Konuştuğunuzda çıplakmıydı? :D

Bende tatilde kız düşürmeye çalışıyodum :D

tapa

Üst Alt