# Karim Rekik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Karim Rekik

hollanda,fransa ve ingiltere futbolunun havasını solumuş daha genç hem. 1.86 boyu kısa da değil, olabilir aslında. 5m vermişler eğer gözden çıkardılarsa 5-6m euro ya da verirler.

Son düzenleme:
hollanda,fransa ve ingiltere futbolunun havasını solumuş daha genç hem. 1.86 boyu kısa da değil, olabilir aslında. 5m vermişler eğer gözden çıkardılarsa 5-6m euro ya da verirler.

Zengin yatırımcı aldı takımı. Devre arası Payet ile başladılar büyük transferlere. Garcia'dan sonra Rekik yedek kalmaya başladı. Çok rahat şekilde alınır bana kalırsa. En en kötü ihtimalle kiralanır.

Zengin yatırımcı aldı takımı. Devre arası Payet ile başladılar büyük transferlere. Garcia'dan sonra Rekik yedek kalmaya başladı. Çok rahat şekilde alınır bana kalırsa. En en kötü ihtimalle kiralanır.

külüp batsada Galatasaray'ı da satın alsalar, ben artık bu takımda gelecek vaadeden bir ilk11 görmek istiyorum.

2,2 Milyon diyorlar, bonuslar ile 4 Milyona cikabiliyormus bonservis. Hic birsey bu para.

Dün Avrupa'dan transferler konusuna da yazmistim. Adamlar genc bir yetenek olan Brooks'u Wolfsburg'a satti ve daha aradan 2 hafta gecmeden hemen yerine yeni bir genc aldilar.

Iste transfer dedigin böyle olmali, elden cikardigin oyuncunun yerini hemen doldurmalisin öyle 2 ay sonra yumurta kapiya dayaninca almamalisin.

sevilla sene başı aldı ama ama hep yedek kalmış. Ben olsam Luyindama'yı satıp bunu satın alma şartıyla kiralarım

Rekik'i Marseille zamanından beri tanırım. Potansiyelli bir oyuncuydu. Ama bir türlü patlama yapamadı.

Solak ve ayağı fena olmadığı için 3'lü savunma için ideal bir oyuncu.

Üst Alt