Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Karl-Heinz Feldkamp

26.11.2008 12:56

Teknik Danışmanımız Karl-Heinz Feldkamp

Galatasaray Spor Kulübü’nde 1992 - 1993 ile 2007 - 2008 tarihlerinde Teknik Direktörlük, 1993 - 1994 sezonunda ise Teknik Danışmanlık yapan Karl - Heinz Feldkamp, 27 Kasım 2008 / 27 Mayıs 2009 döneminde Teknik Danışman olarak görev yapacaktır.

Sayın Karl - Heinz Feldkamp’a başarılar dileriz.

Kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

olumlu bakıyorum çünkü;

*adnan sezgin devre dışı kalacaktır yüksek ihtimal. kalli işine karıştırtmaz.

*kalli sahaya inmez, skibbe sadece A takıma konsantre olur

*Almanya dan gelecek vaad eden, ucuz türk/alman oyuncular bulur, bir bakıma scout

*Altyapı ile A takım bağlantısını daha verimli hale getirebilir

*birlikten kuvvet doğar =))

Skibbenin sonuna kadar arkasındayım ama bu karar tamamen skibbeyi tanımamak ona guvenmemek oluyor,madem öyle yolla skibbeyi,kallinin ne isi var daha Galatasaray'da,demekki skibbede vizyonu geniş biri değimiş,getir bakıyım fatih terimin ustune veya yanına kalliyi getirebiliyormusun..Skibbe hemen kendisi icin istifa etmelidir, vizyonu varsa..

Skibbeyle konuşulmadan ona danışılmadan alınmışsa bu karar, Skibbe nşa da istifa etmeli..

başka yerlerde okuduklarıma göre, skibbe yi en başından kalli tavsiye etti, kalli nin de danışman olması skibbe nin de bilgisi dahilindeydi. kısacası planlıydı şuan olanlar. kalli nin sağlık sorunları yüzünden planlarda aksamalar oldu

Tam gülermisin ağlarmısın durumu ama ne gülerim ne ağlarım, 5-10 kalası ıslatıp Adnanları bir birine bağlar 10 sopa vurur tek sayarım. Daha ne olsun :)

Otorite eksikliğini giderecektir elbet. Daha derli toplu bir Florya havası olabiliR.

Oyunculara karşı tavır almasından korkuyorum. biliyoruz ki, hiç kimseyi takmıyor.

Kafamda soru işaretleri olmasına karşın, yönetimin şu zamanda, şu görüntüde yapabileceği ve yaptıgı, en iyi hamlediR.

Hayırlı , ugurlu olsun...

insallah senin dedin gibi olur

ne kallimis ya bir gidiyor bir geliyor

bence olumlu etkileri olacaktır. öyle ümit ediyorum. skibbe nin eksiklerini kapatabilir. altyapıyla ilgilensin, scout olarak çalışsın almanyada, analiz yapsın. sonuçta skibbe kukla olacak değil, A takımın başında skibbe var. skibbe ye de tek başına mükemmel denilemez

Üst Alt