Karl-Heinz Feldkamp - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kalli'nin 1. dönemi ilk sezon T. Direktör olarak TSYD Kupası, Türkiye Kupası, Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Lig Şampiyonluğu (4 kupa).

Kargaların Ankaragücü (8-0) maçından kudurduğu sene.

İkinci sezon sağlık sorunlarından ötürü Sportif Direktör, T. Direktör Hollman Lig şampiyonluğu ve Manchester zaferi ile Ş. Ligine ilk adım.

Sonra da bu sistemi çok daha iyi sistem yapacağım diye bozup hiç bir şey yapamayan dönemin futbol şube sorumlusu Adnan Polat.

Kalli'nin ikinci döneminde de başkan Adnan Polat, sanırım daha fazla devam etmemem gerek yok.

yani bu açıdan değerlendirecek olursak evet takımı o haftaya kadar şampiyonluk yarışından tutması başarılı kılar onu. ancak dediğim de haklılık payı var. onu hatırlarken çokta iyi anılarla hatırlayamıyorum. bir gerets değil benim için.

6 hafta kala birakmasinin farkli sebebleri var,adnan Polat hatali oldugunu itiraf etmisti zaten haberturk te bir program da

Adnan sezgin ve Polat takimi teknik heyetin haberi olmadan topluyor ve toplantiya kalli davet edilmiyor unutuluyor

Otoriter bir hoca oldugu icin istifa ediyor

Lan adam 2008de o yerlilerden maks seviyede verim aldı, Arda'nın bizdeki en iyi sezonudur muhtemelen o sezon, Topal çöpken bir anda milli takım seviyesine çıktı, Servet falan keza.

2008'deki milli takıma ciddi sayıda oyuncu yollamıştık.

O sezon iç sahadaki ilk 5 iç saha maçı da seyircisizdi üstüne Beşiktaş maçı öncesi Hakan Şükürle Lincoln'ü kadro dışı bırakıp maçı kazanmıştı.

Yerli oyunculara bu kadar etki edeb başka yabancı yoktur herhalde.

Leverkusen maçlarıyla yedik hocayıda,sergei barbarezmiydi neydi,schneider,barnetta,kiessling ateş ediyodu 5-0lık maçta haysiyetsiz şerefsizler

2008de o isimlerle oynattığı oyun gayet iyiydi

Hemen şimdi futbolu bilen alman hoca tabirinin karşılığıydı

Sağlığı yerindedir inş hocanın

Dehşet karizmatik bir hocaydı. Fark ettiyseniz videolarda billurlardan ötürü yürürken yalpalıyor.

Almanlardan neden bu kadar fazla iyi hoca çıkıyor acaba?!

Üst Alt