Karl-Heinz Feldkamp - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Skibbe ye ufak bir operasyon daha yapıldı :)) resmen dendi ki ey Skibbe sen lig de ve avrupada da takımları çözemiyorsun. UEFA da Kalli nin verdiği raporlarla maçları kazandınn. Kalli bari başında bulunsun da lig deki analizleri de yapıp sana yardım etsin..

Kalli bence Skibbe den çok daha iyi hoca kim ne derse desni tek sorunu yoğun çalışınca ve geçen seneki gibi stres ortamı olunca hemen bunaması :) şimdi sahada ve antrenmanda olmayacağından dolayı rahat rahat analiz yapar Skibbe ye verir Skibbe de maçları kazanır diye muumyorum hem ooyuncularlSkibbe yi seviyor Kalli teknik anlamda olacak fiziksel değil. bu iyi.

takımın kötü sonuçlar almasının ardından, yönetimin bir hamle daha yapması gerekiyordu ve sonuçta Kalli geldi. umarım Skibbe'nin bilgisi dahilinde bir olaydır bu ve olumlu etkiler yaratır...

İyi oldu adnan sezgin pek karışmaz artık kalli sayesinde barış özbek ve serkan çalık gibi gençleri kazandırabiliriz takımımıza herşeyden önemlisi skibbe gibi tecrübesiz bir hocanın başında akil bir adama ihtiyaç vardı.

İyi oldu adnan sezgin pek karışmaz artık kalli sayesinde barış özbek ve serkan çalık gibi gençleri kazandırabiliriz takımımıza herşeyden önemlisi skibbe gibi tecrübesiz bir hocanın başında akil bir adama ihtiyaç vardı.

tecrübesiz dediğimiz adam da 20 senedir antrenörlük işi içinde. bu da ayrı bi tezat. 20 senedir bu işin içinde olan biri için yazık gerçekten

tecrübesiz dediğimiz adam da 20 senedir antrenörlük işi içinde. bu da ayrı bi tezat. 20 senedir bu işin içinde olan biri için yazık gerçekten

20 snedir işin içinde dediğin adam geçen sene kalli için o bizim ustamız demişti.Skibbe ilk profesyonel takım antrenörlüğünü 98 yılında dortmund takımında yaşadı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın ne 20 senesi?.

Kalli yasina ragmen dunyadaki sayili hocalardan biridir. Gecen sene onu gonderende Hagi ve Gerets'te oldugu gibi yine oyuncuya dayali duzendi.

Acik ve net, Kalli'yi basimizda biraksalardi gecen seneyi her harukarde sampiyon bitirirdik, bu sene sampiyonlar liginde olur belkide guruptan cikmayi garantilerdik, suan ligde namaglup lider olurduk.

Tabi bunlar varsayim, ama dogacak cocuk bokundan belli olur. Kalli'nin bu takima oynattigi futbol basariya odakliydi.

Bu sene GALATASARAY'in senesi olurdu ama izin vermediler.

20 snedir işin içinde dediğin adam geçen sene kalli için o bizim ustamız demişti.Skibbe ilk profesyonel takım antrenörlüğünü 98 yılında dortmund takımında yaşadı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın ne 20 senesi?.

88 senesinde shalke nin genç takımıyla başlamış işte antrenörlük hayatına. ben de bunu eleştiriyorum zaten 20 senedir antrenörlük işinde ama elle tutulur başarı elde edememiş, kendini kanıtlayamamış. yanlış anlayıp fikir sahibi olmayalım bence

Barış Özbek ve Serkan Çalık gibi gençleri kazandırmak değil olay. yetenekli oyuncuları kazandırmak önemli. Serkan Çalık ve Barış Özbek gibi oyuncuları bulmak iş değil yani. bu takımın en kötü 5 oyuncusundan 2'sidir bu oyuncular.

yetenek dediklerimiz: Rene Adler, Gonzalo Castro, Arturo Vidal gibilerdir ki hepsi %70 Skibbe'nin eseridir.

88 senesinde shalke nin genç takımıyla başlamış işte antrenörlük hayatına. ben de bunu eleştiriyorum zaten 20 senedir antrenörlük işinde ama elle tutulur başarı elde edememiş, kendini kanıtlayamamış. yanlış anlayıp fikir sahibi olmayalım bence

20 sene değil 10 sene genç takım hocalığı sayılmaz kayda değer olmaz ancak tek bir başarısının olmaması konusunda hem fikiriz.

bu ne simdi? teknik danisman ne is yapar neden vardir cok lazimsa neden gecen sene gönderilen kalli getirilmistir. hay allahim yarabbim ya.

Barış Özbek ve Serkan Çalık gibi gençleri kazandırmak değil olay. yetenekli oyuncuları kazandırmak önemli. Serkan Çalık ve Barış Özbek gibi oyuncuları bulmak iş değil yani. bu takımın en kötü 5 oyuncusundan 2'sidir bu oyuncular.

yetenek dediklerimiz: Rene Adler, Gonzalo Castro, Arturo Vidal gibilerdir ki hepsi %70 Skibbe'nin eseridir.
Bu takımın en iyi adamlarından biri sayarım ben barışı kadromda onun gibisi hep olsun isterim kötü oynadığı maçtada ciğeri patlayana kadar koşacak ve alman altyapısı sayesinde son derece profesyonel.19 yaşında bir adam alman alt liglerinden geliyor ve bu ligte şamopiyonluk yolunda birçok maç iyi oynayabiliyorsa bu adamda iş vardır zaman geçtikçe çok daha iyi olacak kanısındayım.Sakatlar bir türlü dönmezken ocakta dönecek denilen barış özbek şu anda antremenalra başladı kadroya alınıyor bu tür adamlar olmadan orta sahanız helva gibi olur.

Üst Alt