Karl-Heinz Feldkamp - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu ne simdi? teknik danisman ne is yapar neden vardir cok lazimsa neden gecen sene gönderilen kalli getirilmistir. hay allahim yarabbim ya.
johan cruyff veya predrag mijatovic gibi Arrigo Sacchi gibi adamlar ne yapıyorsa onu yaparlar.Transferlere yön verebilirler hocayı değiştirebilirler ya da değiştirilmesi konusunda yönetime rapor verebilirler.

Barış Özbek ve Serkan Çalık gibi gençleri kazandırmak değil olay. yetenekli oyuncuları kazandırmak önemli. Serkan Çalık ve Barış Özbek gibi oyuncuları bulmak iş değil yani. bu takımın en kötü 5 oyuncusundan 2'sidir bu oyuncular.

yetenek dediklerimiz: Rene Adler, Gonzalo Castro, Arturo Vidal gibilerdir ki hepsi %70 Skibbe'nin eseridir.

Saka mi yapiyosun arkadasim? Robertop Carlosu top eden Serkan, sampiyonlugun en buyuk mimarlarindan Baris'tan bahsediyoruz burda boru degil. Sen takimin en kotu 5 adamindan 2'si diyosun bunlar icin. Biraz mantikli ol.

johan cruyff veya predrag mijatovic gibi Arrigo Sacchi gibi adamlar ne yapıyorsa onu yaparlar.Transferlere yön verebilirler hocayı değiştirebilirler ya da değiştirilmesi konusunda yönetime rapor verebilirler.

tamamda bütün bunlari gecen sene gönderdigin antrönörü getirerek yapamazsin iste sorun orda. burda skibbe konusundada sknti olucaktir hem yardimcilarini gönder hem yetkilerinin yarisini al. bence olmaz acikcasi, ama bekleyip görücez neler olucak.

Saka mi yapiyosun arkadasim? Robertop Carlosu top eden Serkan, sampiyonlugun en buyuk mimarlarindan Baris'tan bahsediyoruz burda boru degil. Sen takimin en kotu 5 adamindan 2'si diyosun bunlar icin. Biraz mantikli ol.

sen mantıklı ol. analiz kabiliyeti olmayan adamlar şurada yorum yapmasın.

Barış Özbek fundamental olarak eksik. oyun zekası yok. teknik değil, dolayısıyla top süremiyor, pas atamıyor. vs. vs. peki hangi özelliğini savunuyoruz. yüksek dayanıklılık ve sağlam fizik. şöyle de bir şey var, sahada mücadele ediyor falan diyoruz Barış için ama geçen sene girdiği 2'li mücadelelerin %70'inde yer kalan da Barış'tır. hatta yerde kalmasından çok yere bırakıyor kendini. futboldan çok oynamamayı tercih ediyor yani. sezon başında Kayseri'yle oynanan Süper Kupa ve Ali Sami Yen'deki Steaua maçını(stattaydım, çok iyi takip ettim) izleyenler de gördü ki, olumlu pas 0(sıfır)'dı. 2 maçta toplam 1 tane isabetli pas ya attı, ya atmadı. atmış olsa bile defansa geriye doğru atmıştır. ayrıca o mücadeleci Barış doğru düzgün top bile kapamadı o maçlarda. geçen senenin şampiyonluğunun mimarıymış. :rolleyes: gülerler adama. Barış'ı Mehmet Güven'le kıyaslarım ancak. bu takımın futbolcusu olamaz. küçük maçların vasat oyuncusu.

Serkan Çalık'a gelirsek, nispeten Barış'a göre daha yetenekli bir oyuncu. ancak şöyle de bir şey var, fizik olarak çok çok çok yetersiz. aynı şeyleri Luka Modric için de söylemiştim. datalar gitmese alıntı yapardım. nasıl Modric EPL'de tel tel dökülüyor, aynı şey Serkan için de geçerli. Serkan TSL'de çok iyi bir gününde olsa 1-2 maçı çevirebilir tamam ancak şampiyon olacak bir takıma uzun vadede birşey katamaz. yine de bu takımın en kötü 5 oyuncusundan biridir.

bir de Kalli'nin göz bebeği Ismael Bouzid var. :rolleyes: bahsetmeye gerek var mı?

-----------

yani Kalli'nin genç yetenek keşiflerinin gördüğü değer futboldan anlamayan insan sayısıyla doğru orantılı.

sen mantıklı ol. analiz kabiliyeti olmayan adamlar şurada yorum yapmasın.

Barış Özbek fundamental olarak eksik. oyun zekası yok. teknik değil, dolayısıyla top süremiyor, pas atamıyor. vs. vs. peki hangi özelliğini savunuyoruz. yüksek dayanıklılık ve sağlam fizik. şöyle de bir şey var, sahada mücadele ediyor falan diyoruz Barış için ama geçen sene girdiği 2'li mücadelelerin %70'inde yer kalan da Barış'tır. hatta yerde kalmasından çok yere bırakıyor kendini. futboldan çok oynamamayı tercih ediyor yani. sezon başında Kayseri'yle oynanan Süper Kupa ve Ali Sami Yen'deki Steaua maçını(stattaydım, çok iyi takip ettim) izleyenler de gördü ki, olumlu pas 0(sıfır)'dı. 2 maçta toplam 1 tane isabetli pas ya attı, ya atmadı. atmış olsa bile defansa geriye doğru atmıştır. ayrıca o mücadeleci Barış doğru düzgün top bile kapamadı o maçlarda. geçen senenin şampiyonluğunun mimarıymış. :rolleyes: gülerler adama. Barış'ı Mehmet Güven'le kıyaslarım ancak. bu takımın futbolcusu olamaz. küçük maçların vasat oyuncusu.

Serkan Çalık'a gelirsek, nispeten Barış'a göre daha yetenekli bir oyuncu. ancak şöyle de bir şey var, fizik olarak çok çok çok yetersiz. aynı şeyleri Luka Modric için de söylemiştim. datalar gitmese alıntı yapardım. nasıl Modric EPL'de tel tel dökülüyor, aynı şey Serkan için de geçerli. Serkan TSL'de çok iyi bir gününde olsa 1-2 maçı çevirebilir tamam ancak şampiyon olacak bir takıma uzun vadede birşey katamaz. yine de bu takımın en kötü 5 oyuncusundan biridir.

bir de Kalli'nin göz bebeği Ismael Bouzid var. :rolleyes: bahsetmeye gerek var mı?

-----------

yani Kalli'nin genç yetenek keşiflerinin gördüğü değer futboldan anlamayan insan sayısıyla doğru orantılı.

Bak arkadasim kuyrugun sikistiginda ben dahil kimseye hakaret etmeye hakkin yok.

Sen daha ne konustugunu bilmiyosunki sana cevap yazayim?.

Baris kucuk maclarin buyuk oyuncusu olsaydi kaybettigimiz Besiktas derbisi dahil %85 derbilerin yildiz oyuncusu veya Alman umit milli takiminin degismezi olmazdi. Sahada surekli kosan, pres yapan, top calan, ileriye servis yapan, bunun yaninda kaleyi gordugu her yerden sut deniyen, ustune kanat oyuncusu olmadigi halde sezonun cogunlugunu sag acikta gecren bir adamdan bahsediyoruz, sezonun cogunlugunda yatan Lincoln'den veya son 7 maca kadar dogru durust katki saglamamis Arda'dan degil. Yine diyorum biraz mantikli ol.

Baris'siz GALATASARAY'in bu seneki kayiplarini bilahare yazarim istersen.

Bouzide gelince, Stump ve Gotz'ude getiren Kalliydi. Her oyuncu tutucak diye birsey yok. Takima Kazandirdigin genclerin %50'sinin tutmasi bile buyuk bir basaridir ki Kalli bununla yetinmeyip ustune cikmistir.

Serkan Calik'in yeteneklerini kabul etmissinde genc oldugunu ve gecen sene cogu macta oynamayip oynadigi maclarin genelindede mac eksigi oldugu halde iyi performans sergiledigini es gecmissin?

Hade simdi analiz etmeyi bilmeyenleri atalim forumdan :))

barış geçen sezonun ve bu sezon başının en formda isimlerindendi. teknik yokmuş... sahada en çok o koşup o basmıyor mu. kendini atıyormuş, yatıyormuş... bu adam geçen sene 30 maç oynadı. teknik yokmuş... kardeşim canını dişine takıp terinin son damlasına kadar oynamadı mı bu adam...

serkan geçen sezon tek başına rahat 3-4 maç kazandırdı. onun hızına, kıvraklığına sahip başka bir oyuncu tanımıyorum türkiyede. barış gs oyuncusu diilmiş serkan tsl de oynayamazmış. almanya liglerinde top koşturan her oyuncu türkiyede rahat rahat oynar.

siz en iyisi barış'a, serkan'a kulp takmayı bırakın da kulüp nerelere sürükleniyor onu düşünün. hey gidi hey! kalli gidiyor geliyor.. yalama olduk maşallah.. heladan beter ettiler kulübü.

tek dileğim lincoln şuanki kimliğinin dışına çıkmaz...

Ben olumlu bakıyorum Gelmesine

Takımın Bi Geçen Seneki Oyununa bakın Birde Bu Senekine

Geçen Sene sahada Basmadık yer bırakmayan bir Galatasaray puan kaybettiğinde bile Hakem,Şansızlık gibi etkenlerden sıkıntı çeken Bir takım varken

Bu sene ise Daha lay lay lom Bir Galatasaray var

Kalli Rakipleri Çok daha iyi Analiz Ediyordu bana göre

Hayırlısı olsun diyelim Bakalım Neler olucak

hayırlı olsun demekden başka bişey gelmez elden ama Lincolne sormak istiyorum nasılsın hayat nasıl gidiyor diye kafana bi şey takılıyormu şu sıralar diye ve anlamadım gitti bir adam bu kadarmı gurursuz olur ey Skibbe,adamların sana bir tek Floryada temizlik yaptırmadığı kaldı git artık ne olursun son bir sözümde yönetime şu adamı gönderecekseniz gönderin artık bizimle dalga mı geçiyorsunuz...Bu adamı takımın başına getirmek büyük hata böyle göndermeye çalışmak ayrı büyük hata işte asıl bu tez olur EDNAN SEZGİN BEY aslında GALATASARAYIMIZIN önce bu adamdan kurtulması lazım.

genç transferlerine birşey diyemem barışta serkanda geçen senenin çok önemli oyuncuları..ama ben artık kalliden sıkıldım...ayrıca danışmanlık falan hikaye kalli skibbeyi piyon gibi kullanıcak artık servet i ön libero izlediğimiz günler geri dönücek

Üst Alt