Karne Hediyesi PlayStation - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karne Hediyesi PlayStation

Ps4 pro al bence 5 çıksa bile çıktıktan 3-4 sene sonra bile hala iş görür olur oyun yapımcıları genelde cihazlara 3-4 yıl içinde uyum sağlıyorlar 500 gb yeterli olacaktır zaten

kadroları güncelleyebiliyor muyuz? yoksa beyefendi beğenmez 9 yaşında ama kadroları benden iyi biliyor :red:
Güncellenmesi gerekir tabiki. Güncellenmiyor diye herhangi bir kaynak bulamadım açıkçası.

Daha da ucuz bir yöntem mevcut bu arada ama onunda uğraşacamazsın diye tahmin ediyorum.

Mini bilgisayar kasası ile ortalama bir ekran kartı alıp TV'ye bağlayıp iki tane clone PS4 kolluk alıp hem bir çok oyunları daha makul fiyatlara oyna hemde oyundan ziyade daha önemli olan bilgisayar dünyası ile tanıştır ufaklığı.

kendisi istedi valla napalım bir tane evladımız var alacaz başka yolu yok :) babam da bana commodore64 almıştı 30 sene önce
Babanizin size commodore64 almasi muhtemelen sizi simartmamis cok mutlu bir cocuk yapmisti . Belki su an bahsederken bile gulumsuyor o zamanlarda yasadiginiz heyecani hatirliyorsunuz . Simartma vs diyenler cocuktan cocuk psikolojisinden anlamayan insanlardir . Yaptiginiz harika bir sey . Sadece simdi degil 30 sene sonra bile yuzundeki gulumseme olacak bu guzel hediyeniz :)

Üst Alt