Karne Paylaşım Alanı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karne Paylaşım Alanı

Cevap: Karne Paylaşım Alanı

oha şimdi internetten öğrenliyo bizim zamanımızda öğretmenin jblerini yalardık lan sözlüye felan iyi versin son güne kadar karnelerimizi öğrenelim felan diye

Sayın GSCimbom üyeleri,

Alan seçiminde bana yardımcı olmanız dileğiyle anket açtım.

9. sınıf karnem budur:

leqbly2a.png

Notları iyi şişirmişler kardeş sözlülerle :D Tebrikler :)

Berat başarılarının devamını dilerim,

şimdi bakınca orda dil ve anlatım dersini gördüm de lise sonda bütün hepsi 5 iken bu ders 1 di benim. haliyle kaynatasız hocadan kaynaklıydı bu. hoca tavrı da önemli :F

tebrikler berat notlar oldukça iyi daha 2 yıl öncesine kadar bizde alıyorduk hey gidi günler çok yaşlanmışım :asd:

bizim zamanımızda alan seçimi çok önemliydi, katsayı farkı falan vardı başka alanlarda tercih yapmak imkansızdı ama şu an öyle değil sanırım.

notlarınından anladığım kadarıyla matematik iyi ama geometride ve fizikte sorun var sanırım. Ama istediğin zaman gayet yüksek notlar almışsın gibi o yüzden sayısal seçsen zorlanmadan yapabilirsin gibime geliyor ama tabi önemli olan bu başarıyı ileride sürdürebilecek misin ve gerçekten üniversitede hangi bölümde okumak istiyorsun. Şunu bil ki üniversitede sayısal bölümler bariz daha zor oluyor.

bizim zamanımızda alan seçimi çok önemliydi, katsayı farkı falan vardı başka alanlarda tercih yapmak imkansızdı ama şu an öyle değil sanırım.

notlarınından anladığım kadarıyla matematik iyi ama geometride ve fizikte sorun var sanırım. Ama istediğin zaman gayet yüksek notlar almışsın gibi o yüzden sayısal seçsen zorlanmadan yapabilirsin gibime geliyor ama tabi önemli olan bu başarıyı ileride sürdürebilecek misin ve gerçekten üniversitede hangi bölümde okumak istiyorsun. Şunu bil ki üniversitede sayısal bölümler bariz daha zor oluyor.

kimya mühendisliği fln düşünüyorum :eek:

Üst Alt