Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

içinde bulunduğum haldir, bu önyargıyı yok etmek amacıyla şapşalımsı hareketler yapıp "salak" damgasını yediğimden özgüven yerlerdedir.

bkz. bana yardım edin laaaaan :eek:

bkz. başlık çok ters, umarız yanlış anlaşılmaz :b5:

Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumu

cesaret hapı al kardeş:D

neden güvenemiyorsun ki , utangaçmısın?

Bırak saçma davran, doğal halin neyse osun. Belki de sevimli gözükeceksin nerden biliyorsun

hehe, tavsiyeler güzel şu ana kadar, teşekkürler :)

onur reyiz aşmışsın :) zaten sorun orda evet, çelimsiz ve güçsüz olunca kendimi biraz eksik gibi zannediyorum mesela. o bakımdan da "akık güçte değil baştadır (?)" diyerekten olayı kültüre, sanata falan yönlendirdiğimden klasik apaçi tarzı hareketleri olaya yansıtınca "salak" damgası yemek kaçınılmaz oluyor :eek:

İlişki derken bende başka ilişki sandım.Arkadaşların dediği gibi kasma kendini.Olmuyorsa da bırak kızı mızı.Anan baban var.Kız dediğin ne dir ki.Köpek gibi ğeşindne koşarsın 1 dk da bırakır seni

hehe, tavsiyeler güzel şu ana kadar, teşekkürler :)

onur reyiz aşmışsın :) zaten sorun orda evet, çelimsiz ve güçsüz olunca kendimi biraz eksik gibi zannediyorum mesela. o bakımdan da "akık güçte değil baştadır (?)" diyerekten olayı kültüre, sanata falan yönlendirdiğimden klasik apaçi tarzı hareketleri olaya yansıtınca "salak" damgası yemek kaçınılmaz oluyor :eek:

Çelimsiz güçsüz ? Ben lisede sınıfta en kısa boylulardandım :) İnan bak sorun değil bu

Üst Alt