Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

içinde bulunduğum haldir, bu önyargıyı yok etmek amacıyla şapşalımsı hareketler yapıp "salak" damgasını yediğimden özgüven yerlerdedir.

bkz. bana yardım edin laaaaan :eek:

bkz. başlık çok ters, umarız yanlış anlaşılmaz :b5:

Cevap: karşı cinsle ilişkide kendine güvenmeme durumu

cesaret hapı al kardeş:D

neden güvenemiyorsun ki , utangaçmısın?

Bırak saçma davran, doğal halin neyse osun. Belki de sevimli gözükeceksin nerden biliyorsun

hehe, tavsiyeler güzel şu ana kadar, teşekkürler :)

onur reyiz aşmışsın :) zaten sorun orda evet, çelimsiz ve güçsüz olunca kendimi biraz eksik gibi zannediyorum mesela. o bakımdan da "akık güçte değil baştadır (?)" diyerekten olayı kültüre, sanata falan yönlendirdiğimden klasik apaçi tarzı hareketleri olaya yansıtınca "salak" damgası yemek kaçınılmaz oluyor :eek:

İlişki derken bende başka ilişki sandım.Arkadaşların dediği gibi kasma kendini.Olmuyorsa da bırak kızı mızı.Anan baban var.Kız dediğin ne dir ki.Köpek gibi ğeşindne koşarsın 1 dk da bırakır seni

hehe, tavsiyeler güzel şu ana kadar, teşekkürler :)

onur reyiz aşmışsın :) zaten sorun orda evet, çelimsiz ve güçsüz olunca kendimi biraz eksik gibi zannediyorum mesela. o bakımdan da "akık güçte değil baştadır (?)" diyerekten olayı kültüre, sanata falan yönlendirdiğimden klasik apaçi tarzı hareketleri olaya yansıtınca "salak" damgası yemek kaçınılmaz oluyor :eek:

Çelimsiz güçsüz ? Ben lisede sınıfta en kısa boylulardandım :) İnan bak sorun değil bu

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt