Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

Cevap: Karşı Cinsle İlişkide Kendine Güvenmeme Durumu

Afedersin ama harbiden odunmuş.Ben o kadar şeyler yapacam ve bana sonunda ''Hadi Kalkalım'' diyecek,çok ağır hakaretler ederdim :D Neyse ki bana bu zamana kadar böyle bir kız denk gelmedi.Bu kızlar harbiden çok dengesiz olabiliyor.Ama anlamadığım olay sen bu şeyleri söylemeden önce kızla belli bir arkadaşlığın vardı.Yani onun böyle bir şeye ne tepki vereceğini az çok kestirebilmen lazımdı.Keşke o şeyleri yapmasaydın da,böyle birşey yaşanmamış olsaydı.Ne diyeyim geçmiş olsun umarım bir daha böylesi denk gelmez :D

Biliyordum zaten böyle biteceğini Yaser.Yine de dedim ortam filan etkilenir belki odun değil ya.Ama odunmuş.:asd:

Aynen böyle oldu.Ben de konuşmadım dünden beri hiç.Konuşmayı da düşünmüyorum.Biraz da o gelsin.Gelmezse de kendi bilir.:asd:

Bu gider şimdi kız arkadaşlarına anlatır. "Ayyy böyle böyle yaptı İnan banaaaağğğ..." Kızlar da "ohaaaa, ne güzel lan." diye tepki verir. Sonra sen ne yaptın ne ettin derken senın kıza arkadaşları da onun gibi odun değilse senin dediğin gibi "Odunsun kızıııımmm" der. İlgi göstersene biraz, iyi çocuk vs. gazı verir.

Tabii bunların gelişmesi için kızın onları anlatmayacak kadar odun olmaması lazım. Bir arkadaşına bahsetmezse de artık yuh derim.

Düğüne inşallah :eek:

6349d1250702595-komik-dugun-pastalari-20070518585523117948421jr6.jpg

benden kanki pastan :)

aga okuyamadım geçmiş sayfaları, noldu? oldumu iş? :)

Herkese teşekkürler öncelikle :D

Kusura bakmayın cevap yazamıyorum oyundayım, ancak böyle giderse düğünü yarın bile yapabiliriz :p

Aslında şu an da ben de tam fırsatçı golcü konumundayım ama küçük yaşta ergen olunca nöbetçi golcü olduk;ama nedense hala 2-2.

bkz:Kütük from Geniş Aile demeci. :)

:D.Neyse efenim Berke'ye hayırlı olsun.:tiphat:

Üst Alt