Kartal stoperini buldu: Sidnei | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kartal stoperini buldu: Sidnei

dfbo1s.jpg

Beşiktaş, yabancı stoperini Portekiz'de buldu. Siyah beyazlılar, Benfica'nın genç oyuncusu Sidnei ile anlaşmaya vardı.

21 yaşındaki Brezilyalı oyuncu, satın alma opsiyonuyla kiralandı. Sidnei, bu sezon ligde oynadığı 16 maçta 3 gol atmıştı.

BORSAYA BİLDİRİLDİ

Öte yandan siyah beyazlı kulüp, borsaya yaptığı özel durum açıklamasında, Sidnei ile görüşmelere başlandığını duyurdu.

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Portekiz futbol takımlarından SL Benfica oyuncusu Sidnei Rechel Da Silva Junior'un kiralanması konusunda görüşmelere başlanmıştır."

Ligtv.com.tr - Haber - Kartal stoperini buldu

Cevap: Kartal stoperini buldu

Her yerde son dakika haberi olarak veriyorlar sanırım kesin. Ozaman Ersan bize hayırlı olsun.

Dogruysa Tebrik ederim 10 numara transfer arada sıradada olsa türkiyede böyle akılcı transferler görmek güzel ersanda bize hayırlı olsun

Ha Kap a bildirmişiz Ersan' ı ha Bjk bu oyuncuyu almış ikiside aynı şey bizim için :)

Çok iyi transfer, bonservisi uçuk değilse özellikle. Bu yıl hiç bilmiyorum son durumunu ama çabuk, çevik bir stoperdir Sidnei. Mental yönden duracağı yer, konsantrasyon gibi sorunları olsa da ligimizin düzeyine göre çok iyi bir adamdır.

Bu sezonki performansı:

Toplam: 28 maç 3 gol 1 asist 4 sarı 1 kırmızı 2176 dk

Bu sezon sadece 28 maç yapmış , bunların 16'sı ligde. Biraz az bir rakam ancak onun dışında gerçekten iyi bir stoper diye hatırlıyorum Sidnei'yi , doğruysa hayırlı olsun Beşiktaş'a , güzel bir transfer yapmışlar. Umarım Ersan bu saattten sonra bize kalır.

Duyduğum vardı bu adamı ama izleme şansı bulamadım hiç , 21 yaşında 1 sene denenir tutmazsa bonservisi alınmaz , akılıca bi transfer gibi duruyor.

Birde umarım kiraladılarsa bukez opsionunu almışlardır.Sonra başkası talip olunca sorun çıkarıyorlar.

Üst Alt