Kartlı Ödeme İmkanını Nasıl Sunabilirim? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kartlı Ödeme İmkanını Nasıl Sunabilirim?

Selamın Aleyküm Arkadaşlar,
Arkadaşım E-Ticaret işine gireceği için biz de bir kaç Ödeme Yöntemleri sunan Siteler ile irtibata geçtik.
BKM Express ile görüştükten sonra, bizden ' Web sitenizde kartlı ödeme imkanının sunulması' şartını getirmemizi istediler.
Benim bildiğime göre BKM Express bu işi üstlenmiyor mu? Bu konuda biraz yardımcı olabilecek birisi varsa, muhteşem olur.
Yarın da Sanal POS için Banka ile görüşeceğiz.

Ve bir Operatör ile ödeme yöntemi destekleyen bir Şirket arıyoruz, bildiğiniz bir şeyler var mı?

Son düzenleme:
sitenizin sunucusu nerede bir firmadan mı aldınız yoksa kendiniz mi kurdunuz serverı

Kendimiz kurduk Serveri, Server almanyada. Arkadaşımı Türkiyeye yolladım Banka hesabı açıp o Sanal POS için uğraşacağız.
Serveri kiraladık Dedicated Strato adlı bir Hostingden

Mevzu yine karakolda biter reis hiç bulaşma derim

En azından biraz gırgır şamata oluyor :D

Ne satacaksınız he hınzır :asd22:
Kendi işimizin sahibi olunca burada kiralık arabalar ucuz olduğundan bu işe girdim :D
Arkadaş Elektronik eşyaları satacak

Son düzenleme:
Bir bankacı olarak söylüyorum, senin çözümün mail Order. Tabi önce mail Order için o altyapıyı sağlayan siteyi Kurman lazım

1-ssl kurdunuz mu
2-E-ticaret altyapısı olarak neyi kullanıyorsunuz
3-Türkiye üzerinden ödeme alacaksanız şirket isteyeceklerdir, e-ticarette güvenliği sağlamak için payu gibi ödeme kanallarını kullanmak en temizi.

Patron döven camsil ve komşu kıran sandalyelerde şok fiyat.

Logo olarakta Sandalyeyi koyarım tam olur :D

İyzico, payu, paratika gibi sistemler de var. İyzico ve payu nun kendi ortak ödeme formu mevcut. Sadece ödeme formu için sipariş datasını göndermeniz gerekiyor. Onları da bir araştırın isterseniz

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Payuyu bende gördüm, çok teşekkür ederim. Bir arkadaşa yönlendireceğim bu siteleri

Hosting ise mutlaka önce bir rapid ssl alın sertifika çok önemli. Sonrası zaten kolay bütün bankalarla visa/master card alışverişi yapabilirler

Aynen, siteye demo koymuştuk kimse bilmediği halde Google ile başımız belaya girdi ve siteye 'virüs varmış' dedileri, sonra başvurdum google ve açtırdım yine.

Hintlilere dikkat et Muzo kardeş yine dolandırmaya kalkmasınlar.

Geçen bir Hint ile Uygulama için konuştum 7bin dolar istediler, birde küfür etmeyelim diye Kameraya bayan oturtmuşlar

1-ssl kurdunuz mu
2-E-ticaret altyapısı olarak neyi kullanıyorsunuz
3-Türkiye üzerinden ödeme alacaksanız şirket isteyeceklerdir, e-ticarette güvenliği sağlamak için payu gibi ödeme kanallarını kullanmak en temizi.

CMS daha yapımda, kendi yaptığımız bir şey olacak.
Payuyu bir araştıracağım SSL olayını bir halletmem gerek.

Son düzenleme:
Üst Alt