Kasım Ayı Divan Kurulu Toplantısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasım Ayı Divan Kurulu Toplantısı

Mustafa Cengiz: "Biz küfürlerle hitap etmeyiz. Aldığımız kültür nedeniyle belirli seviyede cevap veriyoruz. Yoksa iş rakip kulübün yaptığı sokak jargonuna döner."

Mustafa Cengiz: "Bilakis dün bütün camiayı sarsan artı cezalar verildi. Locamda da maç seyredemeyeceğim, ben Galatasaray'dan ayrılamam"

Mustafa Cengiz: "Çok değerli bir marka olan hocamız Fatih Terim'e yapılan saldırıyı kınadık ancak sanırım anlamadılar. Fenerbahçe 2. Başkanını muhattap almak istemedim"

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda elektrikler kesildi. Başkan Mustafa Cengiz'in konuşması yarıda kaldı.

Başkan Mustafa Cengiz: "Biz bazı hayvanlarla hayvan olamayız. Biz bazı kötülerle kötü olamayız." Tevfik Fikret Salonu'nda bir kez daha elektrikler kesildi.

Galatasaray Divan Kurulu'nda 4. kez kesilen elektrik sonrası Başkan Mustafa Cengiz bir kez daha kürsüye çıktı. Mustafa Cengiz: "Biz Tahkim'e iyi bir savunma yaptık ama maalesef Tahkim en sert cezayı onadı."

Mustafa Cengiz: "Galatasaray, Türkiye'nin en iyi markasıdır. Bize kılıç çekilmemiş, savaş açılmış. Tahkim ve Disiplin Kurulu'nun son kararları bunu gösterdi. Bu hukuksuzluk ya düzeltilir, ya da TFF görevden çekilir. Bu kadar açık ve net."

Başkan yardırıyormuş paylaşınız pls
Başkan Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda konuşuyor: "Biz bazı hayvanlarla hayvan olamayız. Biz bazı kötülerle kötü olamayız."
Mustafa Cengiz: "Olayları çıkartan rakip oyuncularken bize 40 hafta ceza verildi. Rakibimize 14 hafta ceza verildi."
Mustafa Cengiz: "Biz çok iyi bir savunma yaptık fakat maalesef biz bunu Tahkim'in bozacağına inandık. Bunu onayladılar, çok üzüldük. Sözlü açıklamalarımıza hiçbir suç isnat edemedikleri halde ceza verdiler."
Mustafa Cengiz: "Biz efendice uyarımızı yaptık ama bu efendilik pasiflik olarak görüldü. Biz kılıç çekmedik. 'Öyle bir durum görüyoruz' dedik. Maalesef bize kılıç çekilmemiş, savaş açılmış."
Mustafa Cengiz: "Bu haksızlık ya düzelir ya da federasyon görevden çekilir."
Mustafa Cengiz: "Bana verilen veya verilecek cezalar Galatasaray içinse bana taçtır."
Mustafa Cengiz: "Şimdilik sözlerim bu konuda bu kadar."
Mustafa Cengiz: "Yeniden ceza almamız için dua edenler, UEFA ile ilişkilerini Galatasaray'ın aleyhine kullanmaya çalışanlar, amacınıza ulaşamayacaksınız."
Mustafa Cengiz: "Biz 4 yıllık anlaşmayı imzaladık ve bitti. Bunun aksine alınacak bir kararda şampiyon olmuş gibi bedelini alırız."
Mustafa Cengiz: "İlk gittiğimizde 2+1 yıl men isteniyordu. 4 ay görüştük."
Mustafa Cengiz: "Bazı taraftarlar şampiyon olmamışız gibi bizlere laf ediyor. Lütfen şükredelim. Biz çifte standartlarla mücadele ediyoruz."
Mustafa Cengiz: "Şampiyonlar Ligi'nde forvetsiz 4 puan aldık."
Mustafa Cengiz: "Benimle 10 selfie çektirenin 2'si, 3'ü forvet istiyor. Bizim A, B, C planlarımız vardı. Yetki ve sorumluluk Abdürrahim Bey ve teknik heyettedir. Bende de kusursuz sorumluluk var. Ben de sorumluyum."

Kayseri maçında 7 tane Türk futbolcuyla oynadık, bunu da dikkate alırlar umarım bizi hep yabancı oynatıyorsunuz diye eleştiren BÜYÜKLERİMİZ

Cengiz: "Şu anda Drogbalar yok, Sneijderler yok. Elimizde olan Eren'imiz de yok ama buna rağmen stadımız full ve ligin en çok gol atan ikinci takımıyız. Ocak ayında bunu düzelttiğimizde o zaman Galatasaray'ı göreceksiniz."

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Devamında şöyle diyor;
Ocak ayında bunları düzelttiğimizde Galatasaray'ı tahmin edemiyorum, acaba bunu gördülerde mi şimdiden bizi DURDURMAYA çalışıyorlar onu da merak ediyorum

A grubu liseli kontenjanindan fb li bjk li uyeler kulube alinmis gectigimiz donemlerde

hatta biri bjk divan uyesiymis , oy almak icin yapilan islermis son sandiktan (yeni uyeler sandigi) , cogu zaman referans imzasiz uyeliklermis

disaridan uye olmaya calisan ,bekleyen nobel odullu ya da ekonomik acidan guclu insanlar giremiyormus

sirf liseliler diye 70 yasindan sonra 1.250 lira verip uye oluyorlarmis , ustelik referans imzasi kismina sahte imzalar atiliyormus , referans ismi kismina yazilan kisilerin cogu zaman birak referans olmayi , olaydan haberdar bile degilmis

Başkan fazla efendi amacı devletle ters dusmuyiyeyim kibarca devlete şikayet Edip isimide halledeyim fakat onuda beceremiyor devlete yanasmayi yalamayı becerebilse zaten Rizeli aracılığıyla bize bukadar ceza veremezlerdi özetle becereksizligi var net olarak tüpçü gider diyor öyle kibar soyluyorki tüpçü izliyorsa leğen gibi kiciyla guluyordur

Üst Alt