Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal bilet fiyatlarına isyan etti!


"ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Turkcell Süper Lig'de yarın oynayacakları Galatasaray maçının bilet fiyatlarıyla ilgili olarak, sarı-kırmızılı kulübe tepki gösterdi.Sidal, yaptığı açıklamada, Galatasaray Kulübü'nün ligin ilk yarısında Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynadıkları maçın bilet fiyatları ile ilgili kendilerini eleştirdiğini hatırlatarak, ''Galatasaray bizi bilet fiyatları nedeniyle eleştirip, kendisi bize bileti 75 liraya satıyor. Onlar eleştirdi ama biz onları eleştirmiyoruz. Ali Sami Yen gibi gecekondu stada böyle bir fiyat isteniyorsa, demek ki biz bilet fiyatlarını az tutmuşuz'' dedi.Galatasaray Kulübü'nden, bilet fiyatını indirilmesi yönünde herhangi bir isteklerinin de bulunmadığını anlatan Sidal, ''Gecekondudan da beter bir statta böyle bir fiyat koyanlar, seneye de bizi eleştirmesinler. Herkes kendi işine baksın, seneye de ödeşiriz'' ifadelerini kullandı.

Kaynak:"ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..." | Maraton.com.tr
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Siz bize aynı fiyattan satmadınız mı ?

Sorun nerede?
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Gece kondu dediğiniz stad UEFA Kupası görmüş stad. Sizin gibi Recep Tayyip değil , Ali Sami YEN! Stadı...Beğenmiyorsanız gelmeyin.
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Gecekondu senin stadındır.Şükrü Saraçoğludur.O gece kondu dediğin stadta bu takım 17 Şampiyonluk,Uefa Kupası kazandı koleksiyon yaptı.Sizin stadın bilet fiyatı 75 lira iken iyiydi ama.
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."o stadın ismini ağzına alırken iki kez düşüneceksin.
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Sanki milyonlarca taraftarları varda kimse bilet alamıyomus gibi konusuyolarya bide :asd: 10 TL yapsakta 20-30 kişi gelicek 75 TL yapsakta 25-30 kişi gelicek.:asd:
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Mehmet S.Sidal'ı Sami Yen'den 3-4 atıp göndersek var ya ne güzel olur. Tadından yenmez hatta.
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Kasımpaşaspor nedir la,böyle salak takımları TSL'ye aldıkları için Dünya Kupasına katılamıyoruz...Taraftar topluluğu varmış iyi oynuyormuşlar zart zurt,bu takımın niçin TSL'de yer aldığını herkes çok iyi biliyor..
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal: "ALİ SAMİ YEN GİBİ GECEKONDU STADINA..."Yönetim yine insaflı davranmış.120 TL yapsalardı keşke.İlk maçtaki gibi...
 
Cevap: Mehmet Süha Sidal bilet fiyatlarına isyan etti!Bizim millet pek sever eski şeyleri kötülemeyi, yeniye pek meraklıyız. İnönü'yü bile gecekondu diye yıkacaklardı da neyseki Avrupa tarafından tarihi eser kapsamında korumaya alındı. Gecekondu dediği Ali Sami Yen, onların 10bin kişilik bir şeye benzemeyen ama modern(!) olan stadlarından çok daha değerlidir.Ayrıca Seyrantepe'de stad yapıldığı için Ali Sami Yen bakımsız durumda. Eğer oraya gitmeyecek olsaydık, Sami Yen'e yatırım yapardık. O zaman görürdü S.Sidal, Sami Yen gecekondu kapsamında mı tarihi eser kapsamında mı...
 
Üst Alt