Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal bilet fiyatlarına isyan etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal bilet fiyatlarına isyan etti!

Cevap: Mehmet Süha Sidal bilet fiyatlarına isyan etti!

Kasimpasa_A2.jpg

Stada bak çay demle.

Burada sigara içmek serbest olması lazım kurallara göre.:)İki tarafı açık.

Ali Samiyen'e Öyle Bir Benzetme Yaptı ki..!

alisamiyen1-21386_501.jpg

Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Turkcell Süper Lig'de yarın oynayacakları Galatasaray maçının bilet fiyatlarıyla ilgili olarak, sarı-kırmızılı kulübe tepki gösterdi.

Sidal, Galatasaray Kulübü'nün ligin ilk yarısında Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynadıkları maçın bilet fiyatları ile ilgili kendilerini eleştirdiğini hatırlatarak, ''Galatasaray bizi bilet fiyatları nedeniyle eleştirip, kendisi bize bileti 75 liraya satıyor. Onlar eleştirdi ama biz onları eleştirmiyoruz. Ali Sami Yen gibi gecekondu stada böyle bir fiyat isteniyorsa, demek ki biz bilet fiyatlarını az tutmuşuz'' dedi.

Galatasaray Kulübü'nden, bilet fiyatını indirilmesi yönünde herhangi bir isteklerinin de bulunmadığını anlatan Sidal, ''Gecekondudan da beter bir statta böyle bir fiyat koyanlar, seneye de bizi eleştirmesinler. Herkes kendi işine baksın, seneye de ödeşiriz'' ifadelerini kullandı.

Cevap: Ali Samiyen'e Öyle Bir Benzetme Yaptı ki..!

Yetti da. Arkadaşlar konu başlıkları farklı olabiliyor. Sırf farkedin diye adamın adını, görevini uzun uzun yazdım. Tekrar birleştiriyorum.

Cevap: Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal bilet fiyatlarına isyan etti

Önemli olan konu değil kardeşş; içeriği... İnşallah başınıza yıkılır o gecekondu.

Cevap: Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal bilet fiyatlarına isyan etti

Lan sarhoşlar,Kasımpaşa'da ki maçta siz 120 milyon yapmadınız mı bilet fiyatlarını? Ayrıca kombine fiyatınız 100 milyon.

puhahahah Stada bak :D 2 tane cephesi var.

Bu sarhoşların yapmak istediği,Kayserispor rezillerinin yaptığı gibi ortamı germek istiyolar..Ama bilader yolu veririz size.

9028_134232494773_613869773_2366359_7057456_n.jpg

Ben buraya deliksiz sokarım.

:asd:

ya şimdi bi sürü sayıcam bu herifede neyse sanki kendileri yapmamış gibi konuşuyo bide ne dio ya stada böyle heriflerin ben ...

Hasan Doğan forumunda yada Metin Oktay forumunda konuyu açarken arattırma yapınca gözükmüyor galiba

E açıklıyorum ya. Başlıklardan kaynaklanıyor. Her gelen farklı başlıkla açıyor konuları. Ayrıca konu Turgay Vardar'da aranmalı. Daha iyi olur aramalar için.

Başlığa "Ali Sami Yen" ekle bence. Yoksa bu konudan akşama kadar çok açılır.

Sığması mümkün değil. Gelen giden açacak konuyu. Mantıklı bir başlık bulup yazarım artık.

sizin stadınız nasıl hangi ortamda yapıldı bi onu açıkla bakalım kendi çakal zanneden şarlatan

E açıklıyorum ya. Başlıklardan kaynaklanıyor. Her gelen farklı başlıkla açıyor konuları. Ayrıca konu Turgay Vardar'da aranmalı. Daha iyi olur aramalar için.

Sığması mümkün değil. Gelen giden açacak konuyu. Mantıklı bir başlık bulup yazarım artık.

Dediğini anladım ama benim dediğimi de görmüştüm bi kere

hadi lan diesim geliyor ama ban yemekten korkuyorum...

Mal herifler, neffretle doldu icim...

Üst Alt