Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Hayır ne bekliyordunuz anlamadım. Fernando'nun sakatlığı geçmemiş ki hoca kadroya almamış. Belhanda zaten cezalı. Yedeklere bakıyorsun Mariano hariç elle tutulur adam yok neyine şaşırıyorsunuz.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sinan ya da yasin bile tolga kazmasindan iyidir kardeş . Bunu bekliyoruz yoksa forvet ibrahimovic olmasını değil .

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu tolga dan nefret ediyorum . Bugün 5 gol atsin yine nefret ediyorum. Üstüne donk ve selçuk ile 11de . Neyse Hoca da kafa buluyor benimle herhalde

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kasimpasa bile bizden daha ofansif kadroyla oynayacak. sacma sapan bir orta saha düzeni olmus. cezali belhandanin yerine selcugu koymus, selcugun yerine de kabiz toglayi koymus. donk-selcuku birakip belhandanin yerine sinan veya yasini koyacakti. oyuncularin mevkileri ile bukadar oynanmaz, bu kadar defansif zaten hic oynanmaz

Adam süper Mario ya taktı , çıkmayan 2 sağ-sol bek , topu yana oynayan Selçuk Donk bakalım nasıl pozisyon bulacağız

Çok kötü bir kadro yazık rakipten önce kendimizle mücadele ediyoruz

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4-2-1-3 Çıkmış hocam. Belhanda yerine Selçuk oynayacak ileride. Donk-Tolga defansif yükü kaldırır muhtemlen. Pas istasyonu yükü ise Selçukta olacaktır. Eldekilerle ancak bu çıkıyor, bence güzel.

-------------Muslera-----
-Linnes-Maicon-Serdar-Nagatomo
----------Donk--Tolga--
-------------Selçuk---
----Feghouli-------Garry
-------------Gomis

Son düzenleme:
Üst Alt