Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Yok kardes dilini yorma akli sira arkadas burda dikkat cekmeye calisiyor kendini. Ona kalsa hic bisey demicez laf etmicez. Su kadronun hic bir sekilde mantikli aciklamasi yok. Fernandoya okey ama ndiaye kesik yememesi lazim heleki yerine selcuk giriyorsa. Ileriye kim tasicak topu cok merak ediyorum
Evet ünlü olmaya çalışıyorum dostum.Yakında albümüm ya da dizim vizyona gireceği için burada dikkat çekmeye çalışıyorum.Okuduğunuzu anlamakta zorluk mu çekiyorsunuz?Gol olunca sevinmeyen,gol yiyince yırtınan tiplerden bahsediyorum.Niye ikinizin zoruna gidiyor.

Donk yerine ndiaye tercihinde bulunurdum açıkçası.

İnşallah Donk geçen sezondan oynadığı oyununun yakalar. Son oynadığı Trabzon maçında çok kötüydü.

Belhanda ne yapsa kesilmiyor, yemin ederim inat yapmıyorsa bişey bilmiyorum. Takımın en iyi oyuncusu belhanda diye sosyal medyada yaygara koparalım ertesi hafta kadroya almaz.

Selçuk performansı arttı deniliyor yeni kondisyonerle eğer doğruysa futbol aklıyla ilk 11 e yazarım gol bulmak için gereken hamle yorulur düşerse Ndiaye'yi oyuna alırım

Herşey feg-belhanda 2lisinin iyi oynamasina bağlı.. kötü oynarlarsa geri kalanlarla gol mol atamayız.. Ya takımı da oynatacaklar ya da kötülerse bala puan beklicez.. hadi bakalım inşallah bi kaza yaşamayız.. sakıncalı bir 11..

Yok kardes dilini yorma akli sira arkadas burda dikkat cekmeye calisiyor kendini. Ona kalsa hic bisey demicez laf etmicez. Su kadronun hic bir sekilde mantikli aciklamasi yok. Fernandoya okey ama ndiaye kesik yememesi lazim heleki yerine selcuk giriyorsa. Ileriye kim tasicak topu cok merak ediyorum

Aynen..Yahu zaten inanılmaz kötü takım savunması yapıyoruz.Bunu düzeltemiyoruz.Bu yüzdende ndiayenin atletizmine ihtiyacımız var.Yani buna mecburuz.Ama fernandoda bu olmadığı için kötü performans gösterdiği için onun yerine alabilirsin.Ama ndiayey, kesmek iş bilmezlikdir.

bu takım savunması konusunda bunlar antremanda ne yaparlar.
Hoca bunları hiç uyarmazmı..Gerekirse maç içinde oyunculara tek tek söyleyeceksin kardeşim. Şu ligde en kötü takım savunması yapan birkaç takımdan biriyiz.Top rakipdeyken felaketiz.Bunu birazcık düzeltsek şampiyonluğu sonuna kadar götürürüz.Ama hiç iyileşme yok.

Fatih Terim: "Fernando ve Yuto, Benfica maçını düşünerek yapılan değişiklikler değil. Yuto ateşlendi, kadromuzda yok. Fernando'yu oynatmayı düşünüyorduk ama dizinin arkasında problem çıktı. İkisi maalesef bugün bizimle değil."

Üst Alt