Kasımpaşa Maçı Kapalı Gişe! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı Kapalı Gişe!

DJtscovWkAAxgy-.jpg

Galatasaray, 3.5 sene sonra ilk kez tamamen dolu tribünler önünde oynayacak! Kombinelerle beraber 50.000 bilet tamamen tükendi.

Taraftar her şeye rağmen inanıyor belli. Takım ilk 3 maçtaki mücadelesi ile taraftarı kazanmış bu belli oldu. Lakin bu maçta veya bundan sonraki ilk deplasmanda yine Antalya maçı gibi bir saçmalık yaşanırsa o zaman bu inanç örselenebilir o yüzden takım ve özellikle Tudor dikkatli olmalı. Taraftar genel olarak Antalya maçını bir kaza olarak değerlendirmiş bu güzel oldu.

Olması gerekende bu. Şampiyon olmak istiyorsak ne olursa olsun destek vermek zorundayız. 1 galibiyet yüzünden karalar bağlamak olmaz. Lideriz ve umarım hedefe ulaşacağız.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ulan cimbomlulara bak nasıl dolduruyor stadı.Geçen sene karlı bir istanbul akşamında kayserispor maçına gittiğimi hatırlıyorum. 15 bin kişi vardı. Cefayı biz çektik.Sefasını cimbomlular sürüyor.

Sivas maçında da öyle dediler 6 bin kombine sahibi gelmedi ve devretmedi.

Böyle sorumsuzlar olduğu sürece full olmaz. 3 maç gelmeyen ve devretmeyen kombine sahibinin kombinesi iptal edilsin

TapaTalK

Ulan cimbomlulara bak nasıl dolduruyor stadı.Geçen sene karlı bir istanbul akşamında kayserispor maçına gittiğimi hatırlıyorum. 15 bin kişi vardı. Cefayı biz çektik.Sefasını cimbomlular sürüyor.
Bu düşünce tarzına katılmıyorum. Şahsen ben de gitmezdim birçok maça son 2 sezon. Hele karlı havada. Tribünlerin doluluk oranı bir nevi yönetim tarafından yapılanların aynasıdır. Yanlış yaparsan az dolar, doğru yoldaysan çok. Göz göre göre yanlışların yapıldığı bir kulüpte taraftarların maça gitmeyerek tepki vermesi gayet doğal. Geçen sezon tribünler full çekseydi bu sezonki yapılanma belki daha ufak çaplı olacaktı. Ha belki geçen sezon bikaç puan fazladan kazanırdık ama mentalitede değişen bişey olmazdı. Kardeşini transferden sorumlu yönetici yapan bi başkan ve taraftarın büyük kısmının 1 yılda belki kazanabildiği parayı 90 dakka boş boş gezinerek cebe indiren andavalların şovunu insanların izlememek istemesi çok normal.

Bu düşünce tarzına katılmıyorum. Şahsen ben de gitmezdim birçok maça son 2 sezon. Hele karlı havada. Tribünlerin doluluk oranı bir nevi yönetim tarafından yapılanların aynasıdır. Yanlış yaparsan az dolar, doğru yoldaysan çok. Göz göre göre yanlışların yapıldığı bir kulüpte taraftarların maça gitmeyerek tepki vermesi gayet doğal. Geçen sezon tribünler full çekseydi bu sezonki yapılanma belki daha ufak çaplı olacaktı. Ha belki geçen sezon bikaç puan fazladan kazanırdık ama mentalitede değişen bişey olmazdı. Kardeşini transferden sorumlu yönetici yapan bi başkan ve taraftarın büyük kısmının 1 yılda belki kazanabildiği parayı 90 dakka boş boş gezinerek cebe indiren andavalların şovunu insanların izlememek istemesi çok normal.
Bir nevi haklisin da

Geçen sezon 1-2 kaybettigimiz Kayseri maçinda (sampiyonlugu kaybettigimiz maç) 19 bin seyirci vardi. Lider Besiktas'in puan kaybettigi bir haftada puan farkinin sadece 5 oldugu bir hafta.

veya yine kritik Basaksehir maçi vardi yine tas çatlasa 15 bin adam vardi o maçta.

sonra Riekerink gitti taraftar heryerde kampanya baslatti Tudor gelsin diye. Yönetim onuda yapti bu kezde ilk kez tarihimizde bos bir stad'da fb maçi oynandi.

iyi gün taraftari olmasini herkes bilir bu bir marifet degil.

Hakkı bey tribünü dolduranların büyük kısmı futbol müşterisi. Taraftar sayısı gün geçtikçe azalıyor. Tüm takımlar için geçerli.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir nevi haklisin da

Geçen sezon 1-2 kaybettigimiz Kayseri maçinda (sampiyonlugu kaybettigimiz maç) 19 bin seyirci vardi. Lider Besiktas'in puan kaybettigi bir haftada puan farkinin sadece 5 oldugu bir hafta.

veya yine kritik Basaksehir maçi vardi yine tas çatlasa 15 bin adam vardi o maçta.

sonra Riekerink gitti taraftar heryerde kampanya baslatti Tudor gelsin diye. Yönetim onuda yapti bu kezde ilk kez tarihimizde bos bir stad'da fb maçi oynandi.

Valla sen de haksız değilsin ama dediğim gibi bunun tek açıklaması "iyi gün"cülük değil. İnsan oraya ayırdığı enerjinin ve paranın değmesini ister, sonuçta herkes geçim derdinde. Ben vermiş olduğum desteğin ısrarla kötüye kullanıldığını görüyorsam soğurum, uzaklaşırım, tepki gösteririm. Ortada bir art niyet veya göz göre göre başarısızlığa gidiliyor olmasa durum değişir. Atıyorum geçen sezon Dursun çıkıp "bu sezon para kalmadı, yalnızca alt yapı oyuncuları ve takımda kalan bikaç tecrübeli yerliyle oynayacağız" demiş olsa, sezonu 8-13 sıraları arasında geçirsek yine de daha fazla seyircimiz olurdu bence. Hatta daha fazla ürün alınırdı vs.

Taraftar destek vermekten çok çekinmiyor. Ama verdiği desteğin karşılığını görmek istiyor.

Sivas maçında da öyle dediler 6 bin kombine sahibi gelmedi ve devretmedi.

Böyle sorumsuzlar olduğu sürece full olmaz. 3 maç gelmeyen ve devretmeyen kombine sahibinin kombinesi iptal edilsin

TapaTalK

Olsun alper , gelse de gelmese de parasini vermis , bu gelmeyenlerin devir isi karsilikli iyi niyetle cozulecek bir sey

bedavacilara rastlayinca da gonderesi gelmez insanin acikcasi , ese dosta tamam da , ben bir iki kez istanbul disindayken gonderdim , sonra baktim gonderdigim bir daha gonderilmis cunku alip sonra satiyorlar

koltuk belki doluyor ama arada paravan sirket gibiler cogu

ama sorsan , isterken "ogrenciyiz abi biz de seviyoruz takimimizi..." filan

Olsun alper , gelse de gelmese de parasini vermis , bu gelmeyenlerin devir isi karsilikli iyi niyetle cozulecek bir sey

bedavacilara rastlayinca da gonderesi gelmez insanin acikcasi , ese dosta tamam da , ben bir iki kez istanbul disindayken gonderdim , sonra baktim gonderdigim bir daha gonderilmis cunku alip sonra satiyorlar

Berat Yemiş kardesimize bu hususta guvenebilirsin renkdas. Kalbi Galatasaray sevgisiyle atan bi renkdasimizdir kendisi. Devrettigin kombinelerde senin yerine de tezahurat yaparak takimimizi destekleyecektir.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunun kulüp ile anlaşmalı olduğunu biliyorum
Yani kulübe devrediyosun onlar kendileri ayarlıyo
Beleşcilik her yerde onun önüne geçemezsin ama hiç olmadı koltuk boş kalmaz.

Geçen ki sivas maçı olayından sonra ben tribünlerin derbiler hariç 50 bin olacağını düşünmüyorum. Çok vurdumduymaz adamlar var bunlara bi yaptırım gerekiyo

TapaTalK

Bir nevi haklisin da

Hakkı Bey; takım göz göre göre kötü yönetilirken takımı maddi anlamda desteklemenin aslında marifet olmadığını düşünüyorum. Talha Küllü 'ye kesinlikle katılıyorum. Taraftar desteğini çekmeseydi bu revizyon olmazdı. Galatasaray taraftarı dinamik bir taraftardır. Tepkisini olumlu ve olumsuz her fırsatta gösterir. Sizin iddia ettiğiniz gibi çile çeke çeke devamlı hep destek tam destek verirseniz "Aziz Yıldırım Fenerbahçesi"ne dönersiniz. Bakın Fenerbahçe taraftarı yeni uyandı. Ali Koç faktörü olmasaydı yine uyanmazlardı.

Üst Alt