Kasımpaşa Maçının Hakemi Ali Palabıyık! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçının Hakemi Ali Palabıyık!

Beklediğim hakemi verdiler pala diyordum bu hafta

Sırasıyla haftaya Hüseyin , fener açında da Fırat olabilir

dikkat etmemiz lazım puan kayıbı bencede olmaz ama kırmızı için fırsat kollayacaktır

Bizim lehimize aleni hatalari bekliyorum ve tum hafta bizi konusacaklar.
Ben taraftarin yerinde olsam 90 dakika protesto ederim. Lehimize hata yapsa da 90 dakika protesto ederim. Kufure filan gerek yok ve belki de stadin kapanmasi icin kufur etmemizi istiyorlar ama inanin kufure gerek yok. Gercekten yapacagimiz sey cok basit. Kulup 50 bin tane beyaz mendil dagitsin ve Hakem disari diye tempo tutsunlar.
Bu macta lehimize hata ve hop haftaya Malatya'da dogranma.

Moral bozsunlar, ön yargıyla maça çıkılsın diye tüm camiaya yem atıyorlar, taraftar hemen isyan ve sıkıntılara giriyor.
Sakin olun arkadaşlar, maça odaklanın. Oyun olarak rakibi ezersen, saha içinde hiçbir şaibeli eyleme girmezsen hakem ne yapabilir?
Hakem ölçekli, tff ölçekli maç izlemek yerine saha içine, yeni transferlere, yeni transferlerle beraber oluşacak oyun anlayışına odaklanalım. Güçlü oyun skor ve puanları beraberinde getirir.

Son düzenleme:
Palabiyigin verilmesi açık açık tahkimden indirim beklemeyin hatta ceza bile artabilir demek
Bizim yönetimi görünce herkesin iştahı kabarıyor

Üst Alt