GSC Haber Kasımpaşa’da Trezeguet İçin Saçma İstek!

Berkay Saraçoğlu

Tecrübeli Üye
böyle bi olayın yaşandığına ciddi ciddi inanan var mı

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Nevzat Dindar devre arası 9 milyon euroya anlaşıldı demişti.Luyindama gibi kiralayalım demişisiz kabul etmemişler.Yazın daha iyisini daha az maliyetle bulamazsak 9 milyon euroya alacaz gibi duruyo..
9m cok ama aynen devre arasi kesin el sikisilmistir. Zaten Kasimpasa ligi de saldi iyice dusmeye yaklasirlarsa yahut duserlerse yaz basi biter bu transfer.

Cok olumlu bakiyorum Trezeguet'ye buradaki cogunlugun aksine. Ihtiyac duydugumuz tipte bir kanat oyuncusu, yasi cok iyi, son donem performansi cok iyi, piyasasi ve pazarlanabilirligi de cok iyi.

Murat Durmaz

Parçalı Üye
9m cok ama aynen devre arasi kesin el sikisilmistir. Zaten Kasimpasa ligi de saldi iyice dusmeye yaklasirlarsa yahut duserlerse yaz basi biter bu transfer.

Cok olumlu bakiyorum Trezeguet'ye buradaki cogunlugun aksine. Ihtiyac duydugumuz tipte bir kanat oyuncusu, yasi cok iyi, son donem performansi cok iyi, piyasasi ve pazarlanabilirligi de cok iyi.
Ben de beğeniyorum ama biz de son zamanlarda hep Keita-Bruma-Rodrigues tipli oyuncular iş yaptı.9 milyon euro yerine dediğin gibi 5-6 milyon euro versek sorun olmazda bi de Deniz Türüç için satın almaya çalışacakmışız.2 seneye sözleşmesi bitiyo seneye 2-3 milyon euroya alamazsak 1 yıl daha bekleriz bonservissiz alırız.Bunun yanında dediğine göre Almanya Genç liglerinden Türk oyuncu izliyomuşuz bizim Scout ekibi.İzlenenler arasında 4-5 tanesinin ismini biliyorum.Ömer Uzun için rakiplerde izliyomuş.

Umut Gül

Tecrübeli Üye
Oyunculugu iyidir kötüdür bilmem ama herif kendini mevkisinde dünyanın en iyileri arasinda gören bir kafa yapisina sahip.

Orçun Sözer

10 Numara!
yalan haber,küme düşerlerse 3m'ye alırız

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Verilir bence

Hulusi Arslan

Tecrübeli Üye
Adamlar buldu enayiyi, dahada vurmak istiyor normal. Diagne ve donku iyi paraya sattilar, 30m euro az bile.

Üst Alt