Kasımpaşa’da Trezeguet İçin Saçma İstek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa’da Trezeguet İçin Saçma İstek!

Nevzat Dindar devre arası 9 milyon euroya anlaşıldı demişti.Luyindama gibi kiralayalım demişisiz kabul etmemişler.Yazın daha iyisini daha az maliyetle bulamazsak 9 milyon euroya alacaz gibi duruyo..

9m cok ama aynen devre arasi kesin el sikisilmistir. Zaten Kasimpasa ligi de saldi iyice dusmeye yaklasirlarsa yahut duserlerse yaz basi biter bu transfer.

Cok olumlu bakiyorum Trezeguet'ye buradaki cogunlugun aksine. Ihtiyac duydugumuz tipte bir kanat oyuncusu, yasi cok iyi, son donem performansi cok iyi, piyasasi ve pazarlanabilirligi de cok iyi.

9m cok ama aynen devre arasi kesin el sikisilmistir. Zaten Kasimpasa ligi de saldi iyice dusmeye yaklasirlarsa yahut duserlerse yaz basi biter bu transfer.

Cok olumlu bakiyorum Trezeguet'ye buradaki cogunlugun aksine. Ihtiyac duydugumuz tipte bir kanat oyuncusu, yasi cok iyi, son donem performansi cok iyi, piyasasi ve pazarlanabilirligi de cok iyi.
Ben de beğeniyorum ama biz de son zamanlarda hep Keita-Bruma-Rodrigues tipli oyuncular iş yaptı.9 milyon euro yerine dediğin gibi 5-6 milyon euro versek sorun olmazda bi de Deniz Türüç için satın almaya çalışacakmışız.2 seneye sözleşmesi bitiyo seneye 2-3 milyon euroya alamazsak 1 yıl daha bekleriz bonservissiz alırız.Bunun yanında dediğine göre Almanya Genç liglerinden Türk oyuncu izliyomuşuz bizim Scout ekibi.İzlenenler arasında 4-5 tanesinin ismini biliyorum.Ömer Uzun için rakiplerde izliyomuş.

Oyunculugu iyidir kötüdür bilmem ama herif kendini mevkisinde dünyanın en iyileri arasinda gören bir kafa yapisina sahip.

Üst Alt