Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum

Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum

Artun ve Melih size davet gönderdim. Davet linkine tıklayıp sayfayı beğeneceksiniz şimdi.

Kaan abi sen de hata çıkmasına rağmen benim listemde görünüyorsun yani sorun yok. Teşekkürler hepinize. :)

beğendim, bu kadar mı?

o hatayı alanlar internet explorer ile girsin hata almazlar. bende de verdi hata explorerla girince sorun olmadı

GSCimbom üyeleri sayesinde bugün destekçi sayım 9'dan 31'e çıktı. 200'e daha çok var ama yine de hepinize teşekkürler. :ayatollah:

cu4sb.png

Yarışmada bayağı gerideyim. Bunda geç katılmamın da payı var. Bayağı oya ihtiyacım var. İnanıyorum ki, GSC'de facebook hesabı olan arkadaşlarımız şu konuya yoğun ilgi gösterse birinciliğe ulaşabilirim. Ama zaman gitgide eriyor.

cuq1s.png

Son durum bu. Arkadaşlık isteği gönderenlerin isteğini kabul edip davet gönderdim kendilerine. Daha çok desteğe ihtiyacım var.

Ben de hallettim sanırım bir ara devamlı hata veriyordu. Fark da varmış baya ama hadi bakalım bir yüklenelim :)

Üst Alt