Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum

Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum

Hadi bakalım eritin şu farkı. Bir de şu linki ve kaç fark kaldığını sürekli güncelleyin ki, göz önünde olsun. Bakalım forum Kadir'e yarışma kazandırabilecek kapasiteye sahip mi, görmüş olalım :)

bak facebook'a üye olman için bir sebep daha , üye ol da bir işe yara la :D

Kadir hayırdır listeyi refresh yaptım ilk 10 da gözükmüyorusn , senden daha az oyu olanlar bile listede sorun mu var ?

Ozan abi 1 oy 1 oydur.

Eğer üye değilsen büyük ayıp etmiş olursun vala. En azından renktaşımıza destek uğruna üye olmalısın. :D

Kadir için hesap açtım. Onay kısmındayım :D Şu yarışmayı bu adama kazandıramazsanız, alayınızı kızılcık sopasıyla kovalarım :D

Davet attıgın gün halletmistim kadir kardesim :yenieek:

Kazanırsın umarım.

Değerli GSCimbom üyeleri. Dil eğitimi almakta olduğum Akdemİstanbul'un Facebook'ta düzenlediği yarışmaya katıldım. Yarışmayı kazanmak için sizlerin desteğini bekliyorum. Forumumuz, en büyük Galatasaray taraftar forumlarından biri olduğu için burada konu açmanın yarışma neticeme büyük tesiri olacağını düşündüm. Bana ayıracağınız birkaç dakikanızla benim yarışmada başarılı bir sonuç almama vesile olacaksınız.

Facebook'ta arkadaş listemde olan üyelerimize davet yolladım. Bende ekli olmayan arkadaşlarımızda beni bu linkten eklerlerse sevinirim.

Kadir Safa Karakaş | Facebook

Siz beni ekledikten sonra arkadaşlık isteğinizi kabul edip size Akdemİstanbul daveti göndereceğim. Umarım davetimi kabul edip davet linkindeki sayfayı beğenirsiniz ve yarışmadaki destekçilerimden birisi olursunuz. Hepinize şimdiden teşekkürler.

[GÜNCEL] NOT: Yarışmanın bitmesine 4 günlük bir süre kaldı. Benim şu anda 103 destekçim var ve 1. olabilmek için en az 200 destekçi kitlesine ulaşmam gerekiyor.

.

Bağlantıya tıkladım. Arkadaş ekle yazıyordu ona tıkladım. Sanırım oldu değil mi ?

cx9gk.png

Üst Alt