Kaya Çilingiroğlu: "Adem Büyük'ün 'Tek Büyük' söylemi yanlıştır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe Euroleague'i mi almış, Galatasaray futbol kulübü mü olmuş? O zaman fener de basket kulübü mü oldu yani bu mantıkla. Onu da geçtim müzemizde:

1 Kadınlar Euroleague
2 Kadınlar Eurocup
1 Erkekler Eurocup da mevcut UEFA ve Süper Kupanın yanında.

Fenerbahçe Euroleague'i mi almış, Galatasaray futbol kulübü mü olmuş? O zaman fener de basket kulübü mü oldu yani bu mantıkla. Onu da geçtim müzemizde:

1 Kadınlar Euroleague
2 Kadınlar Eurocup
1 Erkekler Eurocup da mevcut UEFA ve Süper Kupanın yanında.
Tekerlekli basket takımımızı unutmayalım lütfen

12 uluslararsı kupasını getirdiler müziye son 10 yılda.

Bu başarıyı Türkiye'de herhangi bir takım bidaha tekrarlaması çok zor.

Büyüklük kazanılan kupalarla mı oluyor.

Evet kazanılan kupalarla oluyor..
Bunun harici düşünen zaten kuş gillerdir..
İspanya da real barca
Almanya da bayern
İtalya da juve
Hollanda da ajax
Vs..vs..
Bu takımların ortak özellikleri en fazla kupa kazanan dolayısıyla liglerindeki en buyuk takımlar olması değilse nedir kaya bey?

Bu takımlar liglerinde neyse Turkiye'de Galatasaray odur.

Bir atletico madrid'linin şampiyon olduklarında ve uefayi falan kazandıklarında çıkıp biz realden barcadan büyüğüz, hadi onu geçtim eşit seviyedeyiz demesiyle , beşiktaşlı birinin de Galatasaray kadar büyük klubuz demesi bire bir aynıdır..

Çanakkalede şehit vermekle ,futbol ligindeki büyüklüğü bağdaştırmak eziklikten başka da birşey değildir.

Not: Canakkale savaşı sonrasıda Galatasaray lisesi mezun vermemiştir. Daha doğrusu verememiştir. Düşün bakalım neden..

Üst Alt