Kaybettiğimiz Ruha Dönüp Bakalım! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaybettiğimiz Ruha Dönüp Bakalım!

Galatasaray defalarca berbat dönemlerden geçti ama bu takım 2011 sezonu sonrası sahada izlediğimiz en ruhsuz ve yeteneksiz takım herhalde.

Yetenek olarak zaten geride bir futbolcu topluluğumuz olduğu aşikar ancak bu isimler ben oldum havasına girip mücadele etmeyi de bırakınca oluşan tablo işte böyle vahim bir noktaya varıyor.

Tribünler boş, başkanı yalan ve dolanlar ile milleti kandırıp oyalamak peşinde. Borç her zaman vardı, şimdi de var. Ama tek far başarısız olacaklarını bildikleri için bunu bir bahane olarak her fırsatta kullanan bir yönetime sahip oluşumuz.

Yönetim ruhsuz, çünkü başarı umrunda değil. Esnaf mantığı ile borç kapatabileceğine inanıyor. Başarısızlık garantisi veriyorlar ama karşılığında mali disiplini sağlayacak bir vizyonları da yok. Ancak günü kurtarmak dertleri ama bu hal ile en fazla günü baltalıyorlar.

Neyse konu uzayıp gidecek ben sizi şimdi biraz geçmişe götürmek istiyorum. Şu resimlere bakınca zaten kaybettiğimiz şeyin ne olduğunu anlayacaksınız.

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CbHx9DMXIAAFfD_.mp4

1413719674183.gif

melo.gif

Johan Elmander Galatasaray Fenerbahce Mac sonu - YouTub

tumblr_mroorj3fTo1s40ea3o1_400.gif

tumblr_ms17ukucHF1rtu71xo3_250.gif

200_s.gif
2.jpg

gercekten inanilir gibi degil. nereden nereye geldik.

burada aylarca soyledik anadolu takimina donusuyoruz bunlar daha iyi gunlerimiz diye, sosyal medyada protestomuzu yaptik (yurt disinda oldugumdan elden baska bir sey gelmiyor) ama nafile.

su an anadolu takimindan farksiziz.

bugune kadar alinan puanlar sadece forma ile. bir gram top oynamadik su ana kadar. Bu formayi cikar mersine veya eskisehire giydir zaten bu kadar puan toplarlardi asagi yukari formanin agirligi ile.

maalesef bunlar daha iyi gunlerimiz.

Bu ruh varkende biliyoruz forumu.Terime kro, abdurrahime köylü, kadroda bulunan oyunculara yine hakaret ediliyordu.Her bakımdan bok a battık.O zamanlar takıma yönetime hocaya sallayanlara iyi oldu.Oturup ağlasınlar şimdi.

Hamza bu kadroyla sezona başlatmışken gönderilmemeliydi.

Takımın düştüğü durum kadro ile alakalı değil, ne olursa olsun daha iyi noktada olabilirdik.

Sezon sonuna kadar bekleyip öyle gönderilmeliydi Hamza çünkü bu takımdan ne olursa olsun verim almayı beceriyordu. Bunlar Denizli ile daha iyi günlerimiz.

tumblr_ms17ukucHF1rtu71xo3_250.gif

Bu macta Bjk'ye 2-1 yenilmistik.Sezonu 5. tamamlayip Uefa'da 2-0'dan tur vermistik.Bu gif bende ruh canlandirmadi acikcasi.

Hamza bu kadroyla sezona başlatmışken gönderilmemeliydi.

Takımın düştüğü durum kadro ile alakalı değil, ne olursa olsun daha iyi noktada olabilirdik.

Sezon sonuna kadar bekleyip öyle gönderilmeliydi Hamza çünkü bu takımdan ne olursa olsun verim almayı beceriyordu. Bunlar Denizli ile daha iyi günlerimiz.

Şimdi bu başkan olacak zat diyordu ki biz transfer yapacaktık Hamza yaptırmadı bizi zor durumda bıraktı falan filan. O zaman en baştan anlaşamadıysan göndereceksin . Mancini mesela transfer konusında Aysal'la anlaşamadı ve sezona başlamadı. Gerçi bu başkan denilen zata sormak isterim madem yazın transfer yapacaktın Hamza engel oldu neden devre arası yapmadın? Herif tek ayak üstünde 50 yalan söyleyebiliyor.

Şimdi bu başkan olacak zat diyordu ki biz transfer yapacaktık Hamza yaptırmadı bizi zor durumda bıraktı falan filan. O zaman en baştan anlaşamadıysan göndereceksin . Mancini mesela transfer konusında Aysal'la anlaşamadı ve sezona başlamadı. Gerçi bu başkan denilen zata sormak isterim madem yazın transfer yapacaktın Hamza engel oldu neden devre arası yapmadın? Herif tek ayak üstünde 50 yalan söyleyebiliyor.
Başkan saçma bir adam yani tamam her başkan sallıyor da bizimki iyice işkembeci.

Hamza gidecekse sezon sonu gitmeliydi. Boş konuşuyorlar.

Üst Alt