Kayserispor Babacan'ı Gönderdi


Cevap: Kayserispor Babacan'ı GönderdiFenerbahçe-Kayserispor maçının temiz olmadığının %100 garantisidir, bu hamle. Tıpkı geçen sene ki gibi, bazı pislikler yine gün yüzüne çıkıyor. Ve kimse dur diyemiyor.
 
Cevap: Kayserispor Babacan'ı GönderdiAdam aslında sadece 1 maçlık yani Fener maçı için gitti kayseriye ve 8.4 puan aldı şimdide geri dönüyor
 
Cevap: Kayserispor Babacan'ı GönderdiVay anasını be , bu Kayseri Serdar Aziside İddada orda bir yere karışmış diye gönderdidi , helal adamlara.Buda ne demek oluyor .....Fener maçında yaptığı hatalar tessaduf değilmiş ;)
 
Cevap: Kayserispor Babacan'ı GönderdiFenerbahçe, her sene yeni-ilginç ve şaşırtıcı şike yöntemleri geliştiriyor. Geçen sene kaleci satın almaları, çok basitti. Bu sene geliştirdiler. Seneye de, Bekir'i fln yollarlar Antep'e fln. Bekir'de kendi kalesine fln gol atar. Kim bilir. Belki de daha gelişmiş bir şike yöntemi. Ama bu işte uzmanlar.
 
Cevap: Kayserispor Babacan'ı Gönderdizuhahaahaha

nasil olay lan bu:)yonetim olsa cikar kiyameti koparir ama nerdeeeeeee

kuyruk derdinde beyzadeleradamlar ne guzel oyunlar oynuyor:)
 
Cevap: Kayserispor Babacan'ı GönderdiBilerek hata yapmadı bence zaten rezalet bir kaleci.T.k finalinde yusuftan yediği gol tokat maçında 40 metreden tediği gol hala gözümün önünde
 
Üst Alt