Kayserispor 'dan Duyuru


Kayseri taraftarından G.Saray'a tepkiKayserispor EU Taraftarlar Derneği, Ali Turan tartışmaları nedeniyle Galatasaray'a tepki gösterdi.Dernek başkanı Sadık Darıcı, yaptığı yazılı açıklamada, Kayserispor'un cumartesi günü Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmanın önemine dikkati çekti.Galatasaray'dan alınacak puan veya puanların zirve yarışı için çok önemli olduğunu ifade eden Darıcı, şunları kaydetti:

''Galatasaray, Kayserispor kaptanı Ali Turan'ı ayartıp çok önemli bir futbolcumuzu oynayamaz hale getirerek, hem futbolcuya hem Kayserispor'a zarar vermiştir. Bu konuda en karlı çıkan Galatasaray olmuştur. Hem futbolcuyu kopartmış, hem bizden güç eksiltmiş, hem de ayarttığı futbolcuyu sezon sonu bedava alma yolunu seçmiştir. Bizi esas üzen kendi şehrimizin evladı bir futbolcunun,Galatasaray'ın oyununa gelip kendi şehrine ve takımına sırt çevirmesi olmuştur. Kayserispor taraftarı olarak böyle büyük takımı kınıyoruz. Bu yüzden böyle önemli bir karşılaşmada tüm Kayseriliyim diyenleri Kayseri'nin göz bebeği Kayserispor'un yanında olmaya davet ediyoruz.''Ligtv.com.tr
 
Cevap: Kayseri taraftarından G.Saray'a tepkiAç gözlülük kötü birşeydir.Eğer iğneyi bu örnekte kendinize batırmıyorsanız, öfkeyle kalkanın zararla oturacağı bir örneğe daha hazır olun Bay Darıcı.
 
Cevap: Kayseri taraftarından G.Saray'a tepkiUyanık olacaklar güya...Gençlerbirliği / Troise diyor ve susuyorum.
 
Cevap: Kayseri taraftarından G.Saray'a tepkiKayserispor'un profesyonel olmayan yönetim şekline tepki göstersinler önce.4 ay daha sizinle olacak bir oyuncudan yararlanmıyorsanız kaybeden siz olursunuz.Kurallar açık ve futbolcu Galatasaray'ı istiyor.İstediğiniz tepkiyi gösterin siz...:)
 
Cevap: Kayseri taraftarından G.Saray'a tepkiÖnce stadı doldurun sonra klübün kazancagı paraları düşünün bedavacılar.
 
Cevap: Kayseri taraftarından G.Saray'a tepkiKayserispor EU Taraftarlar Derneği, Ali Turan tartışmaları nedeniyle Galatasaray'a tepki gösterdi.Dernek başkanı Sadık Darıcı, yaptığı yazılı açıklamada, Kayserispor'un cumartesi günü Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmanın önemine dikkati çekti.Galatasaray'dan alınacak puan veya puanların zirve yarışı için çok önemli olduğunu ifade eden Darıcı, şunları kaydetti:

''Galatasaray, Kayserispor kaptanı Ali Turan'ı ayartıp çok önemli bir futbolcumuzu oynayamaz hale getirerek, hem futbolcuya hem Kayserispor'a zarar vermiştir. Bu konuda en karlı çıkan Galatasaray olmuştur. Hem futbolcuyu kopartmış, hem bizden güç eksiltmiş, hem de ayarttığı futbolcuyu sezon sonu bedava alma yolunu seçmiştir. Bizi esas üzen kendi şehrimizin evladı bir futbolcunun,Galatasaray'ın oyununa gelip kendi şehrine ve takımına sırt çevirmesi olmuştur . Kayserispor taraftarı olarak böyle büyük takımı kınıyoruz. Bu yüzden böyle önemli bir karşılaşmada tüm Kayseriliyim diyenleri Kayseri'nin göz bebeği Kayserispor'un yanında olmaya davet ediyoruz.''Ligtv.com.tr

kan davasi yapmak icin elinden gelenini soyleyen bu sahislar ne futboldan anladiklari var ne de insanliklardan anladiklari var. peki o size yanlis yapiyormusda, sizin kulubunuz uc bes kurus fazla alayim diye sizin sehrin cocugu olan bir insanin futbol hayatini tehlikeye atmiyormu???
 
Değerli futbol kamuoyu,Yakından bildiğiniz gibi Galatasaray kulübü takım kaptanımız Ali Turan’ı önce ayartmış, sonra konuyu basına sızdırmış ve medyadaki yandaşları ile Kayserispor kulübü üzerinde psikolojik kuşatma oluşturmuştur.

Futbol severler bilmelidir ki; Galatasaray kulübü son yıllarda hiçbir Türk oyuncunun transferini, oyuncular kendi kulübü ile problem yaşamadan gerçekleştirmemiştir.

Transfer zamanının bitmesine bir saat kala geçmişte yaptıkları teklifin bile altında teklif yapmak izah edilemez bir kabalıktır.

İyice anlaşılması gereken konu şudur; kulübümüzün borçlanma yeteneği büyük olmayabilir, ancak oluşturduğu ilkeleri ve duruşu adına parayı yok sayma hatta kaybetme yeteneği yüksektir.

Galatasaray kulübü geçmişte de oyuncumuz Gökhan Ünal’ı bizden koparmak için hiçbir etik kurala uymayan davranış biçimi sergilemiş o günde cevabını almıştır.

Futbolun çıkarları için Kulüpler Birliğinde aynı masa etrafında oturduğumuz Galatasaray Kulübünün Değerli Başkanı Sayın Adnan Polat bilmelidir ki; Kayserispor kulübü bugün duruşunu korumak adına maddi, manevi ve sportif bir bedel ödemek zorunda kalmış gibi görünebilir. Ancak, hiçbir kurala uymayan saldırgan anlayışında bir gün bir bedel ödeyeceği yaşayan Dünya’nın bir gerçeğidir.

Son sözümüz şudur,

Galatasaray kulübünü yönetenler bu açıklamayı, koskoca Galatasaray camiasına karşı yapılmış olarak göstermeye çalışmasınlar. Bu açıklama, yüzyıllık kulübü erdemler ve ilkelerle büyütenlere karşı değildir. Bu açıklama Galatasaray Kulübünü bugün yönetenleredir.Saygılarımızla

Kayserispor Kulübüne yapacagini sasirdi denyolar bir kac saate güzel bir cevap gelir yönetimden
 
Cevap: Kayseri taraftarından G.Saray'a tepkiYeter bee...ey Kayseri başkanı,yöneticisi,hurması akıllı olun...Verecektik milyon dolarları mutlu olacaktınız değilmi sizi fener yalakaları..Her şeyi geçtim size yıllarca hizmet etmiş adama zamanında sözleşme yapmadınız ,adam yerine koymadınız .(birde para uğruna adam yerine koyduklarınız var.topuz ve Gökhan ne kadar adamlarsa) şimdi birde utanmadan adamı kadro dışı bırakıp yarım sezon futbol oynamasını engelliyorsun.

Nerede görülmüş bu şekilde bir oyuncunun sözleşme uzattığı ey kayseri yöneticileri...
 
Üst Alt