Kayserispor Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu

d4aad2cd1cc1476cb8b22864353f856f.jpeg

Galatasaray, 14 Ağustos Pazartesi günü saat 21:45'te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda Kayserispor maçıyla Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nu açıyor..
.

Karşılaşmanın biletleri Beyoğlu GSStore, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı passolig çağrı merkezinden satışa sunuldu. Satışlar, GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 9 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 11:00’da genel satışa sunulacaktır.

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2017-2018 sezonunda da çiftlere özel VİP tribününde yüzde 50 indirimli bilet satışı yapılacaktır. İndirimli bilet satışları Beyoğlu GS Store, TT Stadyumu Aslanlıyol ve VİP kombine ofisinden yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOTLAR

- Türk Telekom Stadyumu Aslanlı Yol gişeleri haftanın her günü 09:00 - 18:00 arası hizmet vermektedir.
- Beyoğlu GSStore haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
- En yakın Aktif satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinden öğrenilebilir.
- Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın Passolig kartı olması zorunludur.
- Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
- Yüzde 50 indirimli bilet alan taraftarlarımız bir başkasına bilet hakkını devredemez.
- 0-6 yaş ücretsizdir.
- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

galatasaray.org

c9688d9b69ed490783e3388361bb93a0.jpeg

caed7e91d09e40339cc7f3ce2e7af3c0.jpeg

Dursun yine enayi avına çıkmış ve görünen o ki başarılı da olacak.

Stad dolsun, herkes takımdan memnun görünsün diye yapmayacağı şey yok.

Galatasaray taraftarının da zekasız oluşunu bir kez daha gördük.

Avrupa'ya ilk defa katılan takıma elenmemizin üstünden 15 gün geçti herkes unuttu. 2.5 senedir yaşadığımız tüm rezillikler yine unutuldu.

Daha beter ol Galatasaray, bu taraftar hak ediyor.

Avrupa'ya ilk defa katılan takıma elenmemizin üstünden 15 gün geçti herkes unuttu. 2.5 senedir yaşadığımız tüm rezillikler yine unutuldu.

Dusuncelerinin icerigine yorum getirmiyorum , dogrudur yanlistir , fakat su tabirleri bu genellemelerle baska bir uye yapmis olsa , mesaji editlenir ve ceza alirdi

Lutfen yonetici gucunu kotuye kullanma

Bana yazdigin Pm lerden senin iyi ve adil bir insan oldugunu dusunuyorum , ama bu mesaj guzel degil gercekten .

Maca giden herkese bu tarz ifadeleri genellestirip soylememeliyiz.

Dusuncelerinin icerigine yorum getirmiyorum , dogrudur yanlistir , fakat su tabirleri bu genellemelerle baska bir uye yapmis olsa , mesaji editlenir ve ceza alirdi

Lutfen yonetici gucunu kotuye kullanma

Bana yazdigin Pm lerden senin iyi ve adil bir insan oldugunu dusunuyorum , ama bu mesaj guzel degil gercekten .

Maca giden herkese bu tarz ifadeleri genellestirip soylememeliyiz.

Ben belli bir kesime ediyorum bu lafı, o yüzden sorun yok.

Polarcı ve sucuk satan tayfadır hedefim.

Reis ligin ilk maçında doldurmayıp ne yapalım, avrupadan elendik diye köşemize çekilelim trip mi atalım. ruh muh yakalamayalım mı, pahalı olsa da güzel bir kadro kuruyoruz stadı doldurma görevi de bize düşüyor. Doldurmayınca ne olacak, elimize ne geçecek, 3-5 haftadan havlu atınca yönetim mi degisecek, olan bize olacak yine her zamanki gibi. En azından o ruhu yakalayalım, 3-5 hafta sonra işler kötü giderse biz elimizden geleni yapmış olalım, kötü gün taraftarı olalım biraz. Takımı sen yalnız bırakırsan, ben yalnız bırakırsam bir yere varamayız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimsenin bir şeyi unuttuğu Dursun'u desteklediği falan yok. Biz arkadaşlarımızla güzel vakit geçirmeye ve takımımızı desteklemeye gidiyoruz oraya. Gideceğiz de. Takım kötü o kötü bu kötü diye küsüp ağlayıp zırlamanın alemi yok.

Asıl takıma küsüp başı boş bıraktığında her şey daha kötüye gidiyor.

Östersunds maçında seyirci stada gidip önce takıma destek verip takımın hiçbir şey oynamadığını gördükten sonra da Selçuk'u ağır protesto etmeseydi ben kolay kolay zannetmiyorum N'Diaye alacaklarını. Tam olmasa bile mutlaka etkisi olmuştur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt