Kayserispor Maçının Hakemi Cüneyt Çakır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cüneyt Çakır, 42 kez Galatasaray maçlarında görev yaptı. Galatasaray bu maçların 21'ini kazanırken 10 maçta berabere kaldı ve 11 maçta da yenildi.

Cüneyt Çakır, Galatasaray'ın en son ligin ilk yarısında Fenerbahçe ile golsüz berabere biten maçını yönetmişti.

Son düzenleme:
Cücü hakkinda bir istatistik analiz yapacagim

Hatta Eyyamus uzerinden de yapmayi planliyorum

Bakalim gercekten dusundugumuz kadar kotuler mi

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bazi renktaslarimiz mesela Feghouli icin söylediklerimize kizmislardi.
Aslinda neden kizdiklarini anliyorum ama anlamadiklari bir sey var, sahsen benim derdim oyuncunun kendisi ile degil.
Benim derdim Hakemler ile, bu hakemlerin bize karsi cok kolay kararlar vermelerinde.
Cünkü basimizda buna engel olacak bir yönetim yok.
Iste bu yüzden oyuncularimiz daha dikkatli olmalari gerekiyor.

Derbideki rezaletten sonra bu tetikçinin bizim maçımıza verilmesi başkanlık makamını işgal eden hainin nasıl bir etkisiz eleman olduğunu gösteriyor.

Cuneyt ve benzerleri elestirilecekse bizim oyunculara karsi bir art niyetleri oldugu icin elestirilmeleri yanlis olur

cunku bize karsi uygulamalarinda sorun yok bence , fegouli , belhanda , bunlar hakettiler sonuna kadar

problem ayni hakemlerin 2 senedir bjk , ve son donemde fb ye (yine yeniden) ayni sekilde davranmiyor olmalari

sahsen topu tepki olarak yere vuran belhandanin sarisini , zaten kirmizi gorecek adamin yuzune saldiran fegouli (ya da maicon) nin kirmizisini elestirecek degilim

ama benzer hamlelerde rakiplerimizin (ozellikle de kritik oyuncularina) bazi elemanlarina kol kanat gerilmesi problem

Üst Alt