kazım ersun yanal | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kazım ersun yanal

Tahminlerinizi almak istiyorum , sizce fb seyircisinin sampiyonluk kutlamasindan derbi bitislerine , 5-6 senedir uzerinde uzlastigi ve tezahuratlara konu ettigi bu adam oyle ya da boyle cubukluya tekrar teknik direktor olacak mi ?

Eski bir roportajinda bunu dile getirmis , kisa bir pasaj koydum o yuzden , fakat diger yandan da yamac parasutu , teknede saraplar kadinlar halinde bir yasami var

TD onemli degil demeyin , tek yildizli diye dalga gectigimiz 15 senede tek sampiyonlugu olan bjk resmen senol denen tiple kendini ve potansiyelini asti

Yorumlariniz ?

(Not : binde bir rakiplerle ilgili konu aciyorum ama fb seyircisinin bu kadar bu adamda uzlasmis olmasinin sebebini merak ediyorum cidden)

ersun yanal çok abartılıyor sıradan bir td bir adam bir sezon bi hava yakaladı şampiyon oldu diye bu kadar abartılırmı sadece Türkiye de olacak bi durum keşke fb ye gelse kendileri teneke takip gönderse.ersun yanal 'ın fb nin başına geçmesini fb liler kadar çok istiyorum ersun hocamız balımızda yok o yüzden şampiyon olamıyoruz argümanları sıfırlansa

Ersun un hayatindan , futbol ici ve disi basari veya basarisizliklarindan bahsedebilirsiniz

Bu adamla ilgili konu acmaya sundan gerek duydum , adamin bir ali koc gibi asiri fanatik mazisi yok , eski bir efsane futbolcusu degil , yahut mesela terim gibi bir sureci de yok

Bir deneyelim diye gelmis ve o sezon cok da aman aman basarilar elde etmis de degil , sampiyon yapmis ama unutulmasin ki sezon icerisinde fb nin cezasi oldugu bilinip biraz gazi kacmis bir senenin sampiyonu olmustu

Gs ile bjk ikincilik icin yarisirken aslinda sampiyonlar ligine katilim adina sampiyonluk yarisindaydi , fb fasulyeden sampiyon oldu edirneden cikamadi

Buna ragmen bu adama bu oranda teveccuh sizce neden

Fener ile iyi bir ilk yarı geçirdi sadece. Sonrasında yavaş yavaş altı oyuldu ve şampiyonluğa rağmen kovuldu. Ali Koç'un nasıl abartıldığını düşünüyorsam aynısını Ersun için de düşünüyorum.

Adamlar Terim gibi bir marka yaratamadıkları için yanıp tutuşuyorlar. 2010 yılında medya Aziz'in emriyle Aykut'u pişirdi Türk futboluna bela etti. Tutmadı. Şikesiz bir hiç oldu. Olmayınca Ersun'u şişirmeye başladılar. Ersun Yanal durumu tabiki biraz daha farklı. Ersun Yanal aşkı Türk olmasından, ligi tanıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Bunların da başarı için yeterli olduğunu düşünüyorlar.

Kısacası nereden baksanız beyinsizlik, nereden baksanız eziklik.

Adamlar Terim gibi bir marka yaratamadıkları için yanıp tutuşuyorlar. 2010 yılında medya Aziz'in emriyle Aykut'u pişirdi Türk futboluna bela etti. Tutmadı. Şikesiz bir hiç oldu. Olmayınca Ersun'u şişirmeye başladılar. Ersun Yanal durumu tabiki biraz daha farklı. Ersun Yanal aşkı Türk olmasından, ligi tanıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Bunların da başarı için yeterli olduğunu düşünüyorlar.

Kısacası nereden baksanız beyinsizlik, nereden baksanız eziklik.

Ya da o kadar bir basarisizlik var ki , sikeyle kirlenmis 2011 senesi haric son 10 senedeki tek sampiyonlugun verdigi akil tutulmasi

Adamlarin son gercek basarisi zico zamani .. tepe noktasi

Sonraki 2 sampiyonluk hala aklanmis degil , digeri de sampiyon olsalar da avrupaya acilimin olmadigi belli bir sezon

Aclik susuzluk gibi bir sey ersun herhalde bunlarda

Benim bu konuyu acarkenki merakim suydu , son sampiyonluk kimle gelmis olsa o kisi mi boyle istenecekti yoksa ersun ozelinde bir sebebini bilmedigim gonul baglari mi var

Ya da o kadar bir basarisizlik var ki , sikeyle kirlenmis 2011 senesi haric son 10 senedeki tek sampiyonlugun verdigi akil tutulmasi

Adamlarin son gercek basarisi zico zamani .. tepe noktasi

Sonraki 2 sampiyonluk hala aklanmis degil , digeri de sampiyon olsalar da avrupaya acilimin olmadigi belli bir sezon

Aclik susuzluk gibi bir sey ersun herhalde bunlarda

Benim bu konuyu acarkenki merakim suydu , son sampiyonluk kimle gelmis olsa o kisi mi boyle istenecekti yoksa ersun ozelinde bir sebebini bilmedigim gonul baglari mi var

Kim olsa o istenecekti bana göre. Ersun Yanal'lık bir şey yok. Tudor'un son demlerinde hepimiz nasıl "Lucescu" dediysek onlar da Ersun Yanal diyor.

Şöyle bir şey olur gelirse mesela önümüzdeki 5 sene cocu kalırsa 0 şampiyonluk alır. Ama ersun kalırsa belki bir tane şampiyonluk alabilirler O da belki

Üst Alt