Kazım Kazım Gelsin mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Gelsin mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kazım sesleri bu kadar yükselmişken anket açmanın faydası olacağını düşündüm.

Benim seçeneğim uzak olsun tabi ki.

Cevap: Kazım Kazım Gelsin mi?

Başta antipatik geliyordu. Ama takımdaki isimleri gördükçe hayır diyemiyorum. Gelsin derim.

Ona bakarsak Ronaldo da kelepcelerle oynuyor ama Dunyanin en iyi futbolcularinan biri.Gelsni,Lazım Adam.

Kusura bakmayın üzüntüden elim ayağım titriyordu şıklardan birinin bozukluğu var :D

Olurda hırs yapıp kendini futbola verirse çevresinde onu tamamlayacak oyuncularımız mevcut. Yarım dönem kiralıkken kendini vermez mi?

Gelmesin diyenler sag kanatta Aydin'i gormek isteyen Guvenc Kurtarlar, bunu da belirtelim.

Of course gelsin. Sağ kanatta Aydın ile Serdar Özkan varken böyle bir anket açmak büyük mantık hatası.

Gelmesin diyenler sag kanatta Aydin'i gormek isteyen Guvenc Kurtarlar, bunu da belirtelim.

Aynen öyle. Galatasaray degerleri Aydini oynatir Kazimi oynatmaz.

Ayrica Kazim dan baska kanat oyuncusumu kalmadi.

Yönetimin karaktersizligi transferede sicramis anasini satiyim

Edit. Bazi taraftarlarinda aklini karistirmis.

Pino'yu sag kanatta izledin mi hic? Sinirden klavyenin yarisini yiyecegim birazdan. Pino sag kanatta o kadar kotu ki izlerken insanin kakasi geliyor.

Pino kötü oynamadı sağ kanatta.Takım sürünürken nadir ayakta kalan adamlardan biriydi.Kazım en son ne zaman üst düzey futbol oynadı da gelmiş Pino'dan o bölgede üstün diyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt