Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)


Geçen yıl Kazım'ın kelepçeli seks alemleri düzenlediğini iddia eden Bild, haberin yalan olduğunu kaydederek futbolcudan özür diledi.Almanya'nın önemli tabloid gazetesi Bild, geçen yıl seks alemlerine katıldığını iddia ettiği Fenerbahçeli Colin Kazım Richards'dan özür diledi. Gazetede dün yayımlanan özür yazısında 8 ve 10 Aralık 2009 tarihlerinde Colin Kazım'ın kelepçeli seks alemlerine katıldığı yolunda yapılan haberlerin yalan olduğunun öğrenildiği bildirildi. Yazıda ayrıca Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Daum'un ağzından yayımlanan, "Bild'in yazdıkları maalesef doğruymuş. Futbolcularımız bize yalan söylemiş. Bu işe karışanlara ceza vereceğiz" şeklindeki açıklamayı yapmadığı da kaydedildi.YAKIŞANI YAPTILARBild gazetesi yanıltıldıklarını belirterek, "Bize düşen, bize yakışanı yapmak ve Kazım'dan özür dilemektir" duyurusunda bulundu. Bild geçen yıl Kazım'ın lüks otellerde F.Bahçeli oyunculara seks partileri organize ettiğini ve bu yüzden satış listesine konulduğunu yazmıştı.

BİLD
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe OlayıBundan sonra olacaklar belli; medya Kazım'ın sürekli kelepçeli parti yaptığından bahsedecek, Bild'de bu haberleri doğrulayacak ama özür dilemeyecek, sürekli bu yara kaşınacak.Bu başlık çok yararlı oldu ama...
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe OlayıBenim anlamadigim su , yapti ya da yapmadi peki burda yapmis olsa bile yanlis olan nedir. Yani bir insanin ozel hayatinda bu tip keyifleri olmasi ile ahlaksizlik bagdastirmasini anlamiyorum. Guti'de de ayni muhabbet var. Isterse escinsel olsun ne farkeder ?Yani bugun herhangi bir sirkette calisan bir mudur aksamleyin birden cok kadinla beraber olsa ve haber olmasa bu gizli kalsa , bu adamin ertesi gun isini kotu yapacagi manasina mi geliyor ? Sirketi iflasa mi surukler ?Tumer de boyle laflara maruz kaldi , Balic de , Guti de , Kazim da ... Kardesim bu adamlarin onemi bize fayda saglayip saglamamasi , yogunlasacagimiz sey bu olmali.
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe OlayıDikkatinizi çekerim haber öyle Fotomaç, Fanatik, vb. dandik site haberi değil.

Direkt BİLD haberi.
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe OlayıÇok büyük soru işareti Kazım benim için. Çok dengesiz bir karakteri var. Futbolcu olarak elbette yetenekleri var. Aması bol olan bir futbolcu.
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe OlayıBundan sonra olacaklar belli; medya Kazım'ın sürekli kelepçeli parti yaptığından bahsedecek, Bild'de bu haberleri doğrulayacak ama özür dilemeyecek, sürekli bu yara kaşınacak.Bu başlık çok yararlı oldu ama...Bu durum Arda'ya yarar Medya Kazımla uğraşmaktan Arda'ya sıra gelmez artık :D
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe OlayıGeçen yıl Kazım'ın kelepçeli seks alemleri düzenlediğini iddia eden Bild, haberin yalan olduğunu kaydederek futbolcudan özür diledi.Almanya'nın önemli tabloid gazetesi Bild, geçen yıl seks alemlerine katıldığını iddia ettiği Fenerbahçeli Colin Kazım Richards'dan özür diledi. Gazetede dün yayımlanan özür yazısında 8 ve 10 Aralık 2009 tarihlerinde Colin Kazım'ın kelepçeli seks alemlerine katıldığı yolunda yapılan haberlerin yalan olduğunun öğrenildiği bildirildi. Yazıda ayrıca Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Daum'un ağzından yayımlanan, "Bild'in yazdıkları maalesef doğruymuş. Futbolcularımız bize yalan söylemiş. Bu işe karışanlara ceza vereceğiz" şeklindeki açıklamayı yapmadığı da kaydedildi.YAKIŞANI YAPTILARBild gazetesi yanıltıldıklarını belirterek, "Bize düşen, bize yakışanı yapmak ve Kazım'dan özür dilemektir" duyurusunda bulundu. Bild geçen yıl Kazım'ın lüks otellerde F.Bahçeli oyunculara seks partileri organize ettiğini ve bu yüzden satış listesine konulduğunu yazmıştı.

BİLDDAUM çok temiz adam ya...
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)KELEPCE.jpg


en iyisinden kazım dayıya
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)Müthiş İddia ! Yönetimimizin kurt(!) yöneticisi Adnan Sezgin'in şirketleşme ve kulübe daha fazla para getirmesi için floryaya bir gece kulübü açacağı ve Kazım Kazım'ı da bu nedenle bedavaya(helal olsun!!) transfer ettiği öğrenildi. Kazım'ın yardımcılığını ise gece mekanlarının değişilmezi Serdar Özkan'ın yapacağı belirtildi.:D
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)Kazım'ın su anda tek yapması gerekn kariyerine yeni bir sayfa açarak takımımıza elinden geldiğinin en iyisini ve fazlasını yaparak bizi yanıltmasını beklemek olacak.
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)Kazım'ın su anda tek yapması gerekn kariyerine yeni bir sayfa açarak takımımıza elinden geldiğinin en iyisini ve fazlasını yaparak bizi yanıltmasını beklemek olacak.O kadar kişiyi okudum bu forumda o kadar çok boş konuşan varki.En iyi yorum senden gelmiş.Elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda en küçük bir falsosu kendisine büyük zarar getirir.
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)Aslinda bu bizim icin de bir firsat , boyle olaylar o kadar cogaldi ki , her takimda var , dedigim gibi Guti nin erkeklere ilgisi mesela fln.. Haliyle belki biz de taraftar olarak elestirdigimiz ama pek uzerimize vazife de olmayan bu konularla yavas yavas dalga gecmesini ogrenirizyukaridaki resim bu yolda ilerledigimizi gosteriyor , yani elestirilerimizi yapalim ama gule eglene .. gibi , stres olmadan ,
 
Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)Yahu bırakın allah aşkına ya herşey bir kelepçeyle bittimi? Kazım denen herifi transfer etmek armaya saygısızlıktır.
 
Üst Alt