Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)

Cevap: Kazım Kazım ve Kelepçe Olayı (Hatırlatma)

kazim.jpg

Aslinda bu bizim icin de bir firsat , boyle olaylar o kadar cogaldi ki , her takimda var , dedigim gibi Guti nin erkeklere ilgisi mesela fln.. Haliyle belki biz de taraftar olarak elestirdigimiz ama pek uzerimize vazife de olmayan bu konularla yavas yavas dalga gecmesini ogreniriz

yukaridaki resim bu yolda ilerledigimizi gosteriyor , yani elestirilerimizi yapalim ama gule eglene .. gibi , stres olmadan ,

Ayıptır ama öncelikle insanlara iftira atmak günahtır. Guti' nin iki çocuğu vardır ve İspanya' da ortaya çıkan resimlerin fotomontaj olduğu mahkeme tarafından kabul edilip, bu iftirayı atan kişi ve/veya kuruluş maddi, manevi tazminat cezası ödemiştir kendisine. Ayrıca sevgilisi Noelia Lopez ile de yakın bir zaman önce barıştıklarıda İspanya magazin basınında yer bulmuştur.

guti-nin-sevgilisi-de-transfer-oldu.jpg

İnsanların özel hayatına karışacak kadar düşmeyin, bağnazlığı da bırakın artık.

Ayıptır ama öncelikle insanlara iftira atmak günahtır. Guti' nin iki çocuğu vardır ve İspanya' da ortaya çıkan resimlerin fotomontaj olduğu mahkeme tarafından kabul edilip, bu iftirayı atan kişi ve/veya kuruluş maddi, manevi tazminat cezası ödemiştir kendisine. Ayrıca sevgilisi Noelia Lopez ile de yakın bir zaman önce barıştıklarıda İspanya magazin basınında yer bulmuştur.

guti-nin-sevgilisi-de-transfer-oldu.jpg

Erkekler ile opme goruntuleri filan vardi neyse ama zaten bnm savundugum senle ayni , tek farkimiz , ben "olsa bile bole seyler ne var ki bize ne" noktasindayim

renkdaslar alemin brezilyalisi travestilerle yatip kalkiyor elano webcamde 31´e dayaniyor bunlar es geciliyor.

Kazim bi fantezisini yasiyor buda dert oluyor.

Birakin insanlarin cinsel hayati kimseyi ilgilendirmez.

Erkekler ile opme goruntuleri filan vardi neyse ama zaten bnm savundugum senle ayni , tek farkimiz , ben "olsa bile bole seyler ne var ki bize ne" noktasindayim

İspanya' da ortaya çıkan resimlerin fotomontaj olduğu mahkeme tarafından kabul edilip, bu iftirayı atan kişi ve/veya kuruluş maddi, manevi tazminat cezası ödemiştir kendisine.

Ben, sizinde belirttiğiniz üzere aramızda ki farktan dolayı çok ama çok memnunum. Asıl Kazım Kazım' ın kelepçe muhabbeti beni zerre kadar ırgalamazken yaradılışa aykırılık olarak gördüğüm gay muhabbeti midemi fazlasıyla bulandırır.

Üst Alt